Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől hígul fel az olaj meleg...

Mitől hígul fel az olaj meleg motornál?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem egy 2011 es opel insigniat,elindultam vele haza ki írta nincs olajnyomás, hívtam a kereskedőt elvitte megjavitotta azt mondta mehetek érte.Megint mentem pár km-ert,mikor már elrte az üzemi hőfokot akkor kiirta alacsony az olajszint.

Cserélték az olajpumpát olajat szűrőt mindnet amit kell. A20dth motorkód 160 LE 2 ezer Disel most próbálom vissza szerezni a pénzem mert nekem ennyi elég volt,de mindig javítani akarja. Valaki jár már hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat.


2022. ápr. 22. 21:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Aki nem ért hozzá? Szerinted ez szemmel látható probléma volt? Látnom kellett volna hogy szar az olajpumpa? Amíg nem írja ki hogy nincs nyomás addig nem gondoltam erre amikor megvettem
2022. ápr. 22. 21:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Insigniát még meglátni se szabad, az opelnek az a szégyene.

Mint ez is mutatja , de jobb ha vissza kéred a pénzt mert ennek nem lesz vége sosem.

2022. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Insignia ... nincs több kérdésem.

Abba a kocsiba csak az nem romlik el amit nem tettek bele.

2022. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Beviz Elek ***** válasza:

Kilométer, jele: km. Kilométert = km-t.


km-ert = kilométerert. Ilyen létezik?

km ert = kilométer ert. És ilyen?

km er = kilométer er. Na és ilyen?

2022. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De miért vettél Insigniát???


Hányszor láttál az utakon ilyen autót?

Csak mert én több Ferrarit láttam életemben az utakon mint Insigniát.. szerintem ez mindent elárul az autóról.

2022. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!