Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budiás autósiskola? Melyik...

Budiás autósiskola? Melyik oktatót érdemes választani?

Figyelt kérdés
Ha olyan tapasztalat is van h kit ne,azt is szívesen fogadom.

2022. máj. 7. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezeket az autósiskolás kit ajánlotok kérdéseket, szerintem inkább helyi Facebook csoportban érdemesebb feltenni, ott jobban eljut azokhoz az emberekhez, akik hallottak már róla, és többen is olvassák. Továbbá ismerősöket körbekérdezni az adott településen. Ez elég specializált kérdés egy globális, és ahhoz képest viszonylag kis forgalmú oldalon, emiatt kicsi a hasznos válasznak valószínűsége.


Egyáltalán ez melyik városban van?

2022. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
Nincs olyan hogy jobb vagy rosszabb. Figyel arra amit mond, növessz extra fület ha máshogy nem megy. Mindenkinek kicsit más a stílusa, el kell viselni, megszokni. Még a vezetés oktatását is mindegyik máshogy csinálja, az enyém 3-4-ik órában már országútra vitt és csak 10 óra után mentünk városba, lámpázni, körforgózni. Van aki előbb rutinoztat ha van rá lehetőség, utána városit végén visz országútra.
2022. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kuka mind....
2022. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én battai vagyok, ott tanultam 10 évvel ezelőtt a Tibinél.

30 kötelező órából 7! órát vezettem le 3 nap alatt, majd mondta, hogy beirt holnapra forgalmi vizsgára. De mondjam már el neki, mennyi félretett zsebpénzem van otthon (17 voltam), és a szüleimnek ne szóljak, mert ha át akarok menni, fizessünk a vizsgabiztosnak.


5 ezerrel húzott le, meg -23 órányi vezetéssel.


Az akkori párom is nála tanult, őt kb 9 óra vezetéssel húzta le, meg egy huszassal…


Arról nem is beszélve, hogy vezetés közben volt, hogy postára szaladt be, vagy pékségbe, de olyan is volt, hogy konkrétan egyedül bement egy étterembe megebédelni, addig én az autóban vártam rá (2 óra vezetésemből kb 40 perc elment így)


Gyerekként hagytam, és magamban mérgelődtem, de felnőtt fejjel fixen nem hagytam volna magam.

2022. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!