Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó, Standardon túl magas...

1111Anyad kérdése:

Robogó, Standardon túl magas alapjárat, vagy kuplunghiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok robogó adott, egy 50cc-s yamaha jogról beszélünk 1988 as. Anyámé volt és gondoltam megcsinálom magamnak jó lesz az nekem. Tavaly nyáron belekezdtem hogy átnézem az egészet. Az volt a hiba akkor is standardon pörgött a kerék mint a retek.

Hiba részletesen: Amikor fent van standardon akkor berúgom minden fasza ugye nem húzok rá gázt akkor siman mintha alapjáraton lenne mintha semmi baja nem lenne, de mikor lecsumázom a gázkart akkor felgyorsul a kerék 20-30km/h ra és nem lassul le ha 2 percig hagyom úgy akkor sem. Mikor behúzom a féket akkor olyan mintha siman menne alapjáraton de ha elengedem megint visszagyorsul 20-30-ra. Gázbovdent megnáztem annak nincs semmi baja teszi a dolgát azt ki is zártam. Sokat állt a robogó vagy 2 évet kint az udvaron. A robogóval még nem mentem mert féltem h kigrik alólam vcagy ilyesmi.. Valaki ha tudna valami tanácsot adni azt megköszönnném 16y



2022. máj. 11. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szorul a súbertű.
2022. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy, miként tudom beállítani, hol kell keresnem? Új vagyok a témában
2022. máj. 11. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A karburátort kell szétszedni, és kitisztítani. De ha tényleg nem értesz hozzá, inkább bízd rá valakire (akár szerelőre), mert nagyon el is lehet cseszni.
2022. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a résézt tudom hogy hol van a karbi ilyesmik, csak azon belul ez a tű hol van. Ennek a robogónak már mindegy amúgy is tehát nincs para ha elkurom.
2022. máj. 11. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A gázbovden vége csatlakozik rá, egy kis hengeren belül. Csak le kcsavarni a kupakot ahová a bovden bemegy.
2022. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okes holnap megprobalom
2022. máj. 11. 22:37
 7/8 A kérdező kommentje:
beállítottam a levegőkart így jho lett
2022. máj. 12. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper
2022. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!