Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Problémák a jogosítvány...

Problémák a jogosítvány megszerzésénél a tanfolyam során! Van megoldás?

Figyelt kérdés
C+E kategóriáról van szó. Januárban vizsgáztam elméletből, sikerült is. Ekkor még a csigavér autósiskolánál csináltam. Mivel 2 hónapig nem jutottam el addig, hogy vezessek (és ugye még mindig csak az első rutin óráról beszélünk) átmentem a gyorsjogsihoz. A csigánál hitegetett az oktató, hogy majd hív és lehet menni de elérhetetlen lett ezért váltottam. Ez sem jobb. A megbeszélt időpont előtt egy nappal mindig felhív az oktató, hogy ezért vagy azért nem jó. Lassan fél éve csinálom, az elmélet elsőre pipa, de a volán mögé még egyszer sem ültem. Pedig rágom a fülüket, próbálkozom, kicsit már túlzásba is esek talán, hogy ennyit hívogatom az oktatót, de kifizettem a pénzt, szeretném megcsinálni, majd mihamarabb dolgozni. Évekig gyűjtöttem erre. Ez normális szerintetek? Mással is történt már hasonló? Tanácsot tudnátok adni? Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. máj. 13. 01:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igen, én is így vagyok, még csak a C-t csinálom, tavaly októberbe álltam neki, az elmélet meg lett egy hónapon belül.. vezetni pedig csak jövő héten fogok nekiállni.. én is minél előbb neki akarnék állni dolgozni, de hát így örülök ha kb 1év múlva meg lesz a CE+GKI meg minden.. és akkor csodálkoznak hogy ninvs sofőr
2022. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Tavaly novemberben kezdtem el a C elméletet, december 23-án rutinból vizsgáztam, Utána bü, majd márciusban forgalomból. Áprilisban beiratkoztam GKI-ra, 3 hét alatt meg is lett. Viszont munkát nem találtam, hiába a sofőrhiány, kezdő jogsis sehova nem kell. Most nagy nehezen összejött egy meló egy nagykernél.
2022. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Február elején voltak meg a kresz, munkavédelem, bizt. és üzem, vizsgáim.

Május vége fele szóltak, hogy lehet menni.


Teherautót kellett venniük, és oktatót se találtak így a Iskola tulaja aki idegbeteg az oktatóm...


Előtte kitaláltak mindent, papír kiskönyvet nem küldték, Pinokkiónak kinőt a farka...


A többit már nem náluk tervezem lerakni....

2022. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!