Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-kedvelők, szerintetek e...

BMW-kedvelők, szerintetek e két autó közül melyiknek az eleje elegánsabb, szebb kialakítású?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]



2022. máj. 16. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Az elsőé.
A másodiké.
6 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első jobban tetszik. A másodikon annyira ormótlannak tűnik a vese számomra...
2022. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön a maga módján. Ugye mikor bemutatták ezt a modellt akkor a felső képen látható volt a dizájn, viszont mire modellfrissítésre került a sor addigra a nagy vese lett a divat ezért lett ilyen át tervezés után.
2022. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a G11-es mind facelift előtt, mind facelift után szép
2022. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt is vegyük hozzá, hogy a pre-faceliftes képen M Paketes ami sokat dob rajta.
2022. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném, mindkettő tetszik.

Az első inkább elegánsabb, a második inkább sportosabb, agresszívebb.

Kicsit optikai megtévesztés is a faceliftes modell, mert a két fényszóró valamivel vékonyabb, így a vese is jóval nagyobbnak tűnik. De valójában nem akkora nagy az eltérés.

2022. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a BMW-sek körében sokan siratták a hetest mikor megkapta a faceliftet. Most hogy bemutatták az újat már a faceliftet is vissza sírják. Jogosan.
2022. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik az új hetes is. Haladni kell a korral, modern formák, modern dizájn kell. Ha meg konzervatív lenne, akkor meg az lenne a baj.
2022. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Nekem is tetszik, csak még fura....a négyesnél is hogy oda voltak 1-2 éve aztán élőben nem is olyan csúnya.
2022. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 pontosan.
2022. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez bizony elég rusnya, amerikai autókat idézően rusnya (talán az amerikai és/vagy a kínai ízlésnek akartak elsősorban megfelelni vele?): [link]

Ez viszont jól néz(ne) ki szerintem: [link]

2022. máj. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!