Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik városban melyik vasúti...

Melyik városban melyik vasúti átjárót érinti forgalmi vizsga útvonal?

Figyelt kérdés

Ti melyik városban vizsgáztatok? Volt vasúti átjáró az útvonalban? Ha igen, melyik utcán/melyik vasúti átjárón mentetek át?


(A miskolci vizsgaútvonalakat tudom, ott csak a Mésztelep utcai, Avas alatti Tesconál lévő átjárót érintik, de kíváncsi lennék a többi városra is, hogy melyek kerülnek bele.)



2022. máj. 17. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Győrben vizsgáztam, nem volt benne vasúti átjáró, de ez már nagyon régen volt.

Egyébként mi a jelentősége? Ez egy helyzet a sok közül, ahol helyt kell tudni állni.

2022. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pécsen vizsgáztam. A konkrét vizsgaútvonalamon nem volt átjáró. De van olyan vizsgaútvonal, ahol van, pl a Mohácsi úton.
2022. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kecskeméten csomó vasúti átjárót érintenek vizsgaútvonalak.

De nem okoz nehézséget. Ha fehéren villog a lámpa, óvatosan, 3as sebességgel kell megközelíteni, és szétnézni mindkét irányba. Aztán lehet tovább haladni, ha nincs vonat.

Pirosnál meg egyértelműen megállsz. Ez legalább csak húzza a vizsgaidődet. És nem baj az!

2022. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!