Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elképzelhető hogy a közeljövőb...

Elképzelhető hogy a közeljövőben az EU a SUV terapjarokat tiltani fogja az utakról?

Figyelt kérdés
Magas építés miatt sokat fogyaszt több a károsanyag kibocsátás. Veszélyes a kisebb autókra nézve pl ütközésnél parkolóba nem látni tőle ha egy ilyen áll be melléd.

2022. máj. 18. 08:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%

"suzuki swift 30 évet kibir, a suvotok jó ha 10-et max"

Hahahahahaha, és még a farkad sem kicsi, bejött neked az élet! :) :) :)

2022. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

"suzuki swift 30 évet kibir, a suvotok jó ha 10-et max"

Na, látom egy újabb autószakértó jóssal állunk szemben :D

2022. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%

"suzuki swift 30 évet kibir, a suvotok jó ha 10-et max"

3 motorral 4 váltóval és egy brutál lakatolással esetleg 🤣

2022. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy fogjak tiltani. Ezek most a legnepszerubbek. Van koztuk elektromos es hibrid is aminek a karosanyag kibocsatasa kevesebb mint egy kis kobcentis kompakt autoe.

A magas felepites sem indok hogy betiltsak. Biztonsagosabb is, igaz nem neked biztonsagos ha pl Corsaval nekimesz egy Landcruisernek. Viszont ha neked van egy SUV-d akkor biztonsagosabb.

Azt en sem szeretem hogy egy kis autoval nem latsz elore a forgalomba mert blokkolja az utana levo autokat egy SUV. Viszont amikor kisbusszal megyek ami legalabb olyan magasan van akkor szinte mindent latok az uton

2022. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogják betiltani. Sőt szerintem azért is terjesztik őket ennyire, mert a magasabb padlólemez miatt nagyobb akkupakk fér el rajta.
2022. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha azt vesszük hogy még a Trabant, IFA, MTZ, LAda, meg a többi és azokat se tiltották be, akor ezeket se fogják soha.
2022. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Már rég meg lehetett volna lépni ezt, és a kisebb autók elterjedését segíteni. Nyilván van ahova kell a nagy kocsi, viszont sok indokolatlan esetet látunk.

Igazából ebből is látszik, hogy az EU-nak sem a környezetvédelem a fontos, hanem az üzlet. Tehát amikor a környezetvédelemről szónokolnak, az csak kacsa! Amennyi százféle kacifántos elektronikai kacatot beraknak egy modern kocsiba hogy pár százalékkal csökkenjen a károsanyag már az önmagában környezetvédelmileg kifogásolható.

Megoldanak egy problémát aztán előjön 20 másik... A javíthatatlanságról meg a tömefes elektronikai hulladéktermelésről nem is beszélve! Ez kérem tiszta üzlet, haszon a fejeseknek. Régóta semmiféle környezetvédelemről nincs itt szó.

2022. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
8%

Az megvan, hogy a crossover és a SUV csak formavilág?


Ne egy BMW X6-ot, Volvo XC90-est vegyél alapul. Régen is voltak hobbiterepjárók, lásd Honda CR-V, HR-V, Mitsu ASX, és sorolhatnám... Azokkal miért nincs bajotok?


12-15 mázsa közötti a saját súlyuk, ez tény.


De ott volt a Seat Alhambra / Opel Zafira / VW Sharan a közel két tonnás saját tömegükkel, az nem volt baj és ma sem az igaz?


Tény hogy semmi értelme ekkora kocsikat gyártani, de nem véletlen terjedtek el, ez a divat, ami az igényekből alakult ki.


Miért tiltanának be olyat, ami elterjedt? A dohányzást sem tiltják be, pedig emberek milliói halnak bele, közvetlenül vagy közvetve...

2022. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%
#28 Egy Vitara meg pláne, az kb egy emelt Swift.
2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Én vezettem suvot és nem tetszik hogy billeg a kanyarokba szerintem értelmetlen feleslegesen nagy és még terepre sem jók nekem nem jön be..
2022. máj. 18. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!