Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy hetente egyszer...

Normális, hogy hetente egyszer tudok majd csak vezetni menni?

Figyelt kérdés

A héten voltam a vezetés tanulás gyakorlati részt intézni, és azt az infót kaptam, hogy heti 1x lesz vezetés. Nem tudom, ez lenne a normális/optimális, vagy inkább heti 2x szoktak menni a legtöbb autóssulinál a tanulók jobb esetben? Mennyire hatékony a heti egyszeri alkalom? Mire számítsak?

Félek tőle, hogy nem fog menni...



2022. máj. 20. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat sok iskola nagyon leterhelt ennyit tudnak vallalni.Amugy nem jo. En olyan suliban voltam, ahol felárért biztosítottak h het 4x50 percet tudzam menni
2022. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik iskola ez?


Normálisan eleve duplaórák vannak, 2x50 perc egyben, tehát bő másfél órát vezetsz egyszerre.

És igen, ebből heti kettő lenne az ideális, de valószínűleg leterhelt az oktató.

2022. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha azt írjuk, hogy normálatlan, akkor mit tudsz csinálni? Bemész reklamálni, hogy a gyakorin ezt írták?!

Amúgy annak idején én is heti egyszer, péntek délutánonként jártam vezetési órákra. Nem az autós iskola korlátozta, hanem tagozatos gimnáziumi osztályba jártam. Reggel elindultam otthonról fél 7-kor és este 6-7 felé értem haza. Ekkor ebédeltem és kellett elkezdeni házifeladatokat gyártani, készülni a másnapi dolgozatokra, felelésekre. Egyszerűen nem fért volna bele az időmbe. Pénteken csak negyed 3-ig tartottak az órák. A többit meg lehetett csinálni vasárnap, hiszen ott volt a hétvége, így a péntek délután/este szabad volt.

Semmi hátrányát nem éreztem ennek, hogy heti egyszer vezettem. Nem verseny ez és nem gyorsvonat, nem jár érte pluszpont ha valaki gyorsabban letudja. Így is sikeresen levizsgáztam és 22 éve vezetek balesetmentesen.

2022. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván nem, csak érdekeltek a vélemények, hogy mit gondoltok, de ezek szerint akkor nem biztos, hogy olyan rossz lesz.
2022. máj. 21. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nem feltétlenül rossz. Nekem kicsit még jó is volt, hogy volt egy kis ideje leülepedni a megtapasztalt dolgoknak. Talán tartósabb is az így megszerzett tudás, mint a lehető legintenzívebben lenyomni és minél gyorsabban túlesni rajta.
2022. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2x50 perc az az egy alkalom, akkor annyire nem gaz
2022. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt pesten örülhetsz ha havi 2-3x vezethetsz xd vidéken tuti jobbak a lehetőségek
2022. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!