Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tankolt ma, hogy működik...

Aki tankolt ma, hogy működik a gyakorlatban az új rendszer?

Figyelt kérdés

Pontosan milyen ár van kiírva, milyen árat mutat a kijelző a gépen? Odajön a kutas rendszámot ellenőrizni?


Pl a Shellnél eddig a prémium dízel is 479,9 volt, ez most kiderül egyértelműen hogy most is annyi vagy már piaci áras?


2022. máj. 27. 11:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem kezeli az adatokat, csak megnézi, hogy magyar-e a rendszám. Nem muszáj megmutatni, lehet nyugodtan tankolni a rendes áron.
2022. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
#10 Amúgy nem tudom mitől félsz, hogy nem mersz megmutatni egy forgalmit.
2022. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%
#11 Ebből mi lesz? Az hogy Pista megtankolja az autóját csurig, és Ladislav haverjának szlovákban meg eladja majd kis árdifivel... Ugyanúgy nem lesz üzemanyag? Igen.
2022. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%

#12 Az elv csak, az elv... Én mint hivatali dolgozó egyébként írjak papírt a papírról is, mert a GDPR miatt nem használhatok közvetlen kib@szott lakcímnyilvántartót, meg azt a szakrendszert ami egyébként mindennapi munkámhoz szükséges lenne, de neeeem, GDPR.


Erre fel, egy kutas meg betekinthet - ha akar - a forgalmimba, adataimba.


Hát nem.

2022. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
#14 Hát jó, ha neked kényelmesebb többet fizetni.....arról meg nem a kutas tehet hogy te, mint állami aktakukac mindent be kell tartanod. Hát a kutas is be tartja, forgalmi hiányában piaci áron számláz.
2022. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%

"Rogán Antal szerint a magyar rendszámú autós rendszámát tudja ellenőrizni a benzinkutas, amennyiben viszont nem, és szükséges, akkor a forgalmi engedély felmutatásával tudja igazolni, hogy az autó magyar bejegyzésű vagy sem."


Na tehát, csak akkor kérje el tőlem, ha nem tud pár betűt leolvasni.

2022. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
14%

Az nem hat meg, hogy az orbányunk ismét törvénytelen törvényt hozott. A betekintés is adatkezelés, tehát nincs joga hozzá.

Eddig kártyával fizettem, ezután készpénzzel fogok.

Én vagyok birtokon belül. Tele a tankom. Vagy elteszi a 480-as vételárat, és beüt erről egy nyugtát, vagy hagyja a magasabb áron, és beteszi a kasszába saját zsebből. Mert a távozásomat nem akadályozhatja meg, fizikai kontaktusba nem kerülhet velem, ennyi.

2022. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%
#17 Ja, aztán majd a rendőrök mennek érted, mivel lopást követsz el.
2022. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

#17: fogalmad nincs az egészről. A kutas megkéri, hogy mutass forgalmit. Ekkor, ha te megmutatod, ezzel hozzájárulsz az adatkezeléshez. Ha nem akarsz hozzájárulni, nem mutatod meg. Ennyi. Semmi jogosulatlan kezelés nincs benne.

Amit meg itt írsz, az lopás. Szóval, csak hajrá. Majd bilincsben magyarázhatod utána, hogy 3000 forintért mekkora hülye voltál.

2022. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
#17 Szép kis hivatali személy lehetsz, az ilyeneket kellene úgy kivágni mint a macskát szarni....
2022. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!