Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tankolt ma, hogy működik...

Aki tankolt ma, hogy működik a gyakorlatban az új rendszer?

Figyelt kérdés

Pontosan milyen ár van kiírva, milyen árat mutat a kijelző a gépen? Odajön a kutas rendszámot ellenőrizni?


Pl a Shellnél eddig a prémium dízel is 479,9 volt, ez most kiderül egyértelműen hogy most is annyi vagy már piaci áras?


2022. máj. 27. 11:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
#17 Amúgy minden hivatali személy ekkora felfújt hólyag? Hogy mert ő nem mutat forgalmit de lopni meg van joga
2022. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
#19 Nem érhet hátrány abból, hogy nem járulok hozzá az adatkezeléshez. Weboldalakon is ott a csodás GDPR nyomás alatt született sütiszabályzat, aztán vagy elfogadod vagy nem. Ha nem, attól még használhatod az oldalt.
2022. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%
#21 Milyen lopásról volt szó, lemaradtam valamiről? Mert hogy ilyet nem írtam, az is tuti. Vagy összekeversz a másik válaszadóval, aki kicsit jobban rá van pörögve és hisztisebb is.
2022. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
#17-esnek szólt. Ő akar fizetés nélkül elhajtani a kútról.
2022. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%
A hivatalnok én vagyok, a #14-es. Aki el akar hajtani a kútról meg más személy. Úgyhogy légyszives, ne keverjétek a kakit itt, és azonosítsatok vele, mert úgy látom hogy elment félre az egész.
2022. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%

#10

De szó sincs felhasználásról. Ránéz, hogy megfelelsz-e a kedvezményre, és ennyi. Semmiféle adatkezelés nem valósul meg.

2022. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Fővárosi multis kúton egész egyszerűen nem tankolhatott nem magyar rendszámú autós, ott nem is kértek forgalmit, az egyik kutas viszont láthatóan az aránylag nagy mozgàsban figyelte az érkező autókat.
2022. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%
#22: persze, használhatod, csak bizonyos funkciók nem fognak működni. Ugyanez a helyzet. Tankolhatsz, csak piaci áron. Tetszik érteni?
2022. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Prémium dízel már vagy 3 hónapja nincs a Shellnél. Nem érte meg nekik mert 480-ért kellett adni azt is.

Mondjuk le lehet vonni a következtetést. OVM-nél van teljes áron prémium dízel, Shellnél nincs. Ergo az OVM prémium dízel tud is valamit azért adhatják teljes áron.

2022. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29 Hú de elhitted a reklámokat. Placebo nagyon sok pénzt megér szerintem is… 1000 más oka is lehet hogy egyik kúton miért nem és másikon miért árulják a prémiumot. Pl. lehet hogy ugyanazt kapod mint a simával, csak örülsz magadnak és máskor is ott fogsz tankolni.
2022. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!