Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 ezer euró körül, milyen...

10 ezer euró körül, milyen használtautót érdemes venni? Nő vagyok

Figyelt kérdés
elsősorban városi autónak, ritkábban hosszabb utakra használva (Peugeot 308, Citroen C3, Opel Astra J vagy K) ezeket néztem

2022. máj. 29. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mini, smart, fiat 500.
2022. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mazda 2.
2022. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

TOYOTA Yaris 1.5 HSD Eco (Automata)

[link]


TOYOTA Aygo 1.0 x-comfort

[link]


[link]

2022. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Bár ha normális autót akarsz egy japánnal tényleg jobban jársz.
2022. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Suzuki sx4
2022. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Japán Gulyás ***** válasza:

Jelenleg semmit, mert a dél-európaiak (főleg olaszok) felvásárolták ezt a kategóriát a használt piacról - azok a típusok amiket te kinéztél a "maradék" meg lejárt lízingű céges autók amik nem kellenek senkinek. Nem véletlenül kerül ugyanannyiba egy használt 5 éves Opel Adam, mint egy ugyanolyan korú Astra - előbbinek töredékébe fog kerülni az üzemeltetése, utóbbi meg betegágy.

A normál válasz a Fiat Panda, Suzuki Swift, Volkswagen up! köré épülne fel, de a kereskedők is tudják, hogy most már többet érnek, mivel nincs utánpótlás, szóval nem az a kérdés, hogy milyen érdemes venni, hanem hogy milyet tudsz. Talán a Nissan Micra, Mitsubishi Space Star és a korábban említett japán autók amik kiesnek a felvásárlási láz szűkebb látóköréből, de mondjuk ennek lehet, hogy megvan az oka...

2022. máj. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Az általad felsoroltakat felejtsd el.

Nekem volt új és fiatal francia. A közelébe soha többé. Olasz dettó trágyadomb.

Opelről jót nem hallottam. Tönkrementek. Gondolom milyen minőséget hoztak a csőd szélén. Nekem suzukim van. Egy előnye van nem romlik el. Egyébként futómű, szigetelés,... hát? Olcsó kisautó. Az up a swifthez képest sem autó. pl. Hátul nem lehúzható az ablak. Városban 40 fokban van feelingje, hogy leengedem a 4-et. Kormánya csak 1 síkban állítható. Swiftben ez is kettő. Kényelmes a kihúzott kormány az automatával. Mivel kuplongolni nem kell. Sokkal nagyobb a lábtér.

2022. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 -el egyetértek maximálisan
2022. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!