Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gondolkodom venni egy honda...

Gondolkodom venni egy honda cbr 125r, viszont kb 186 cm vagyok és mivel nem egy nagy motor mit gondoltok kényelmesen elférnék rajta? 16 éves vagyok, és első motor lenne. Tapasztalatokat szeretnék hallani, és véleményeket.

Figyelt kérdés

#motor #Honda #CBR #A1kategória
2022. máj. 30. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!


Ismeretségi körben nalad kicsit alacsonyabb, 180 körüli magassággal megfelel. Ra kell ülni egyre nincs mese, mashogy nem fog ez kiderülni.

2022. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal inkább valamilyen supermotot, vagy túraendurót néznék. Azon kényelmesebben elférsz mint egy sportmotoron.
2022. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Túraenduró a kategoriában honda varadero 125xl erről tudok csak. Supermotot meg nem is nagyon ismerek amiket meg igen horibbilis árakért mennek! De ha tudsz ajánlani akkor szivesen halgatlak a keret kb 2500€ max
2022. máj. 31. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A kis CBR üléspozija nem sportmotoros, úgyhogy ez alapján jó lehet.
2022. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Nem csak Honda gyárt ám motort ! :) Ráadásul pont, hogy a túraendurók már kiszorítják a sportmotorokat a piacról. Yamahának ott van a TDR 125, Honda XR125L3 ,Aprilia Pegaso de használd a keresőt.

Supermotoból meg pl Yamaha Xt 125 x

[link]

Husqvarna Sm 125,Fantic 125 4T

[link]

2022. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem csak szerbiában élek ahol ezek nem nagyon vannak áruk meg 3000€ tól kezdődik 😕
2022. jún. 1. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a motor nem olcsó mutaság. Én kb 1 hónapja vettem egy 2006-os , 50-es supermotot, az is átszámolva 1000 eurót súrolta, és még jócskán költök is most rá, plusz azért ajánlott egy normális motoros öltözet, annak is megkérik az árát.
2022. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!