Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Céges autó mellé érdemes...

Céges autó mellé érdemes szerintetek egy saját autót tartani?

Figyelt kérdés
Már 6 éve kapok Priust,Megane,Astrat, de vágyom már egy sajátra.Lenne értelme szerintetek?

2022. jún. 8. 21:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Sry nem vagyok jártas autó témában de ez 3 külön autó amit kapsz a cégtől? Ha igen akkor egy cégtől vagy külön cégtől?
2022. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
2%
#1 vok de amúgy a helyedben vennék sajátot mert mivan ha a cég elveszi .
2022. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól keresel és biztos helyed van (tehát nem dobnak ki csak úgy) akkor én inkább valami hobbiautót vennék, esetleg erősebb benzinest amit azért ha kell be lehet fogni néha-néha a mindennapokba is.
2022. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha korlátlanul használhatod privát célra, akkor felesleges.
2022. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges.
2022. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

a céges mellé olyan sajátot szabad csak venni, amiről álmodozol..amire különösen vigyázol,tömheted csecsebecsékkel, és utána fordulnak, mert csilli-villi, kétajtós, sportos.


ez nem olcsó buli, de egyszer élünk. Nekem már csak a saját maradt, de megérte. Anyagi háttér kérdése.

2022. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rx8 tetszik de elég rizikós lenne.meg hétvégén szívesen csapatnám vele már amikor működne. De elég pénztemető sajnos.Most megvan 3mat kaptam de dögunalom.asszony meg nagyon ellenzi hogy saját verdát vegyek. Elég nagy dilemma ez….
2022. jún. 9. 00:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Megane 3mat akartam irni.
2022. jún. 9. 00:12
 9/15 anonim ***** válasza:

En a ceges autot csak munkara hasznalhatom, de azert van sajat autom is amivel hetvegen megyek vagy munka utan ha el akarok menni valahova. Ez olcso auto, alacsony fenntartasu.

Van olyan ismerosom aki viszont hasznalhatja kisebb maganutakra is a ceges autot. Nem adta el a sajatjat hanem csak egyszeruen otthagyta a cegnel, befizeti ra a dolgokat es ennyi. Az ove is egy olcso auto, semmi extra. Ha megszunne a munkaja akkor nem kellene rogton autot venni.


Tervezek venni egy hasznalt mustangot amivel jarnek hetvegente. A regit eladnam de meg igy is van meg egy auto amibe befer a csalad.

2022. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Majd nem lesz hamarosan cégautód, lévén duplája lesz az adó rá a cégednek... hamar túl fognak adni rajta.
2022. jún. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!