Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Taycan vagy Panamera?

Porsche Taycan vagy Panamera?

Figyelt kérdés
kinek melyik tetszik/jön be jobban?

2022. jún. 11. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok nő ezért egyik sem , porshát csak nők és bussik vesznek
2022. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilyet se hallottam még, gondolom ferrari tulajdonos vagy?
2022. jún. 11. 17:04
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nem , bmw
2022. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és egy bmw felveszi szerinted a versenyt egy porscheval, presztízsben, minőségben? Azt az egy két luxus modellt kivéve
2022. jún. 11. 17:07
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
911 van preztizse a többinek nincs , összen cayane nő finggal van tele
2022. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Elírás lehet, szerintem BMX-et akartál írni, nem BMW-t. Mert hogy te nem vagy 14 évesnél több, arra a nyakamat rá merném tenni.
2022. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
miért is kedves 6os , bitcoin bárkiből milliomost tudot csinálni 2011-ben 1m költöttem erre a baromságra azóta csak illigyeim vannak
2022. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja tudom, én meg 12-szer nyertem meg a lottót.


2011-ben alig volt a dollár értékén a bitcoin. Ha te bezsákoltál 1 millió forint értékben bitcoint, akkor MINIMUM 10 milliárd forintod van, feltételezve, hogy $10k áron kiszálltál belőle, de ez lehet akár 67 milliárd forint is, ha az abszolút csúcson szálltál ki.


El akarod velünk hitetni mindezt.

El akarod velünk hitetni azt is, hogy egy milliárdosnak egy szaros BMW-je van és hogy a BMW-t ráadásul prémiumnak tartja, miközben az kb. olyan szint lenne neked, mint nekem egy olcsó matchbox.

Továbbá el akarod velünk hitetni azt is, hogy egy milliárdos a GyK-ra jár menőzni a vagyonával.


Mellesleg azzal tisztában vagy, hogy a bitcoinból kiszállni nem olyan egyszerű, hogy kiutalod a bitcoin értékét forintban egy folyószámlára? Konkrétan mosni kell a bitcoint, ha valódi pénzt akarsz belőle látni. Szóval az a kérdés is megér egy misét, hogy mégis hogyan sikerült többmilliárd forintot tisztára mosnod anélkül, hogy a NAV felfigyelt volna rád?


Azt meg már végképp nem firtatom, hogy ki az az elmebeteg idióta, aki publikusan beismer ilyeneket. Hát az, aki hazudik, mert 14 éves, az iskolában kiközösítik, nincsenek barátai és az egyetlen öröm az életében, hogy az interneten menő csávónak tetteti magát. Csak sajnos túl hülye ahhoz, hogy ezt hihetően csinálja.

2022. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aminek rohadt nagy presztízse van az a 959.
2022. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milliárdos aki bmwvel jár.. :D Neked elhisszük. 15 éves 320D-vel, igaz?
2022. jún. 12. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!