Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom megnézni online,...

Hogy tudom megnézni online, hogy már nem a nevemen van az autó amit eladtam? Webes ügysegéden indítottam átírást már több, mint egy hónapja.

Figyelt kérdés

Az a gond, felmerült valami problémás ügy ezzel kapcsolatban, de most nem tudok belépni az ügysegédre, mert fejből nem tudom az adatokat, és szeretnék időt megtakarítani vele, hogy tudjam mire érdemes rámenni.

Vagy inkább jobb telefonon hívni valami számot?


2022. jún. 24. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kinek a nevén van, azt sehol.

JSZP-n (ügyfélkapun keresztül) meg tudod nézni, hogy hányadik tulajdonosa van az autónak, illetve az utolsó eredetiség vizsgálat is tud támpontot adni.

2022. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, az mondjuk rendben, hogy nem tudom kié, de nekem az kell csak, hogy nem az enyém már.
2022. jún. 24. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy hányadik tulaj, hmm, hát majd megnézzük, elvileg minden másolva van, remélem.., ha más nem lesz.
2022. jún. 24. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Beléptem, szerencsére még megvolt az ügysegéden elérhető formában a beadás nyilvántartásba jegyzését igazoló doksi.
2022. jún. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!