Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C és C+E kategóriás jogosítván...

C és C+E kategóriás jogosítvány megszerzéséhez kell PÁV vizsga?

Figyelt kérdés
Szeretném letenni a C és azután a C+E kategóriát. Már előtte kell a PÁV vizsga, vagy az csak a GKI vizsgához kell? Vagy ahhoz sem csak ha már dolgozok is?
2022. júl. 7. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez sem kell PÁV vizsga, az csak a munkavállaláshoz kell.
2022. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy kamiont a saját nevedre és azzal jársz le a Balatonra nyaralni ahhoz sem kell PAV.
2022. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
ne kerülgesd..ha kell az E(is)akkor egynPAV bele kell hogyférjen. Ha megbuksz,akkor sem történik semmi, mert használhatod mindkettőt.
2022. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kerülgetem, csak arra úgy tudom, hogy időpont kell, meg nem helyben van hanem Budapesten (nagyon vidéki vagyok). De ha csak munkavállaláshoz kell akkor ráérek később intézni.
2022. júl. 7. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztan ha kiderül higy debil vagy, és nem kapsz páv vizsgát, akkor 2 opció kozul valaszthatsz:

Elmesz kulfoldre

Nem dolgozol benne es kidobtal egy csomo penzt.

2022. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: Nem vagyok debil, sikerült a páv2.

Van harmadik opció is: Lehet kérni felülbírálást. (Nekem nem kellett, csak megemlítem.)

Kis gyakorlás és gyönyörűen fogod használni az ékezetes betűket. Az "á" és az "ü" betűt már meg is találtad. Szépen haladsz! ;)

2022. dec. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!