Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autódnak mekkora...

Használt autódnak mekkora különleges költségei voltak az utóbbi években?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos mostanába sok. 20 éves Opelről van szó, kicsi motorral, 190 ezer van benne.


EGR szelep, jobb első kerékcsapágy, vízpumpa, első ablaktörlő mechanika + első és hátsó ablaktörlő motor, bal oldali motortartó bak, alvázvédelem (házi taknyolás, már megbántam), olajgomba, üzemanyagszűrő, tárcsafék szabályozás, motorháztető kitámasztó patent, dísztárcsák, plusz az elmaradhatatlan éves olajcsere szűrőkkel együtt.


Kb. olyan 200 ezer forint. Sehol nem használtam gyárit, inkább minőségi utángyártott márkákat kerestem, pl. Ina, Pierburg, Delphi, Metzger, Impergom, SKF, Hengst, stb.

2022. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

Ja elnézést, ez csak ez az év volt. A 10 év alatt ez lett még vásárolva:


Lengéscsillapítók, kormányösszekötők, fékek, fékmunkahengerek, komplett téli-nyári garnitúra acélfelnikkel együtt, hátsó lambdaszonda, bal első ajtóhatároló, váltó- és kézifékszoknya, jobb első lámpatest. Továbbá a megvásárlást követő évre hengerfejes lett, azonban ez az én hibám is, első autó, nem figyeltem oda eléggé a nívó pálcára.


Szóval ja, már költöttem rá. :)

2022. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7 Na kellett nekem megszólalni, eldurrantak a csomagtérajtó teleszkópjai. 5 ezer forint, gazdasági totálkár. :D
2022. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyan autóim voltak, amire ha költeni kellett eladtam. Első F astra, talán 6 hónapig volt nálam. Aztán H astra 2 év. Octavia II 2év. Jelenleg egy hatos golfom van már harmadik éve, és eddig csak a kötelezőket kapta, de kezd csúszni a kuplung. Használom amíg lehet, aztán ha megáll akkor megy ez is a többi után, nem költök rá.
jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!