Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kütyüvel lehet az...

Milyen kütyüvel lehet az utcán parkoló autók riasztóit bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Egy szomszéd azzal szórakozik hogy a környéken az autók riasztóit ki és be kapcsolgatja valahogy. Külön-külön, tehát nem egyszerre riaszt több autó. Milyen külyüvel csinálja ezt, hogyan lehet védekekezni ez ellen?

2022. júl. 9. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Semmivel nem lehet. Megdobja valamivel, meglöki...

Külső fizikai behatással.

Én ugyanezt a módszert alkalmaznám a szomszédra is.

2022. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos technika, mert a függöny mögül nézi.
2022. júl. 9. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha a függöny mögül nézi, miért gondolod, hogy ő csinálja?


Lehet ő is ilyen gyagyás, és azt hiszi te csinálod, miközben egymást nézitek a függöny mögül.

2022. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit gondolkozz el a működésén. Miért riasztana be gombnyomásra? Mi ennek az értelme?
2022. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Hát kérdező, nem te lehetsz a legélesebb kés a fiókban....akár puszta kézzel is csinálhatja. Gondold végig hogyan működik és mi értelme van az autóriasztónak.
2022. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Azt a kütyüt úgy hívják, hogy féltégla.

A gyári riasztók általában beltéri mozgásra, ajtónyitásra és az autó megemelésére riasztanak. Legalábbis nekem eddig minden autómban ilyen volt. Még a saját kulcsával sem lehet távirányítással riasztást indítani. A mostani autómnál egy mobilalkalmazással meg tudom csinálni, hogy bárhonnan felkapcsolom a lámpáit, dudáltatok egyet, vagy távolról nyitom-zárom az ajtókat. De random riasztást indítani még ezzel sem tudok.

2022. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!