Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire őrültség Simsonnal...

Mennyire őrültség Simsonnal futárkodni?

Figyelt kérdés
Foodpandás futár vagyok egy vidéki városban. Eddig biciklivel csináltam, azonban nemrég a garázsunk mélyén ráakadtam egy Simson S50B-re, és megfordult a fejemben, hogy esetleg azzal folytassam a melót. Szerintetek mennyire rossz ötlet?

2022. júl. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

a biciklinél gyorsabb :)

ha tudod otthon szerelni, akkor hajrá

2022. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
KATA miatt amúgy sem csinálhatod sokáig.
2022. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jobban jársz ha eladod, aztán veszel egy olcsó robogót ami jobb ehhez

és még pénzed is marad, mert most ezek sokat érnek

2022. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

a szimónál nincs jobb, tudom, mert volt öt darabom. Soha nem robbantak le, pedig nyélgázon mentem.


Azért jó a szimó, mert nagy kereke van, nem döccen olyan nagyot kisebb gödörnél. A kis kerék életveszély.


Szóval nem őrültség, inkább ésszerű!

2022. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

@4, azért ez így nem egy túl jó tanács, remélem 5 Simson után ezt te is érzed. Mert nekem nem 5 volt, hanem annál jóval több, mindent lehet róluk mondani, én is imádom őket, de hogy megbízhatóak törődésmentesen, azt nem.


Ha értesz hozzá, tudod szerelni, és nem egy kókányolt, tuningolt hulladékot próbálsz használni, akkor megbízható lehet. De ha valaki egy karbibeállítást sem látott még, akkor messze kerülném a Simsont, mert bár nagy baja ritkán van, kisebb gondok gyakran előfordulnak ami egy valamelyest hozzáértő embernek 2 perc és táskában van a szerszám hozzá, másnak meg egyenlő egy lerobbanással.


@Kérdező: A Simsonok az utóbbi 4-5 évben elkezdtek gyűjtői értéket képviselni. 10 éve még megkaptad őket egy tálca sörért meg egy doboz piros Marlboroért (én tényleg ennyiért vettem az egyiket, pedig nem volt nagyon borzalmas), ma 300-400 ezernél kezdődik egy épkézláb példány, határ a csillagos ég ha még gyári is és hiánytalan. Nem tudom milyen állapotban van az a Simson amit találtál, de ha nem kókányolt, hanem egy gyári, alapvető felújítást igénylő darab, akkor én megpróbálnám vagy felújítani ha van ismerősöd aki tud ebben segíteni, majd eladni, vagy eladni így ahogy van. Mindkét esetben ütné a markodat egy újabb, megbízhatóbb robogó (akár Piaggio Liberty - annak is nagy a kereke :)) ára, és még egy kis zsebpénz is.

2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!