Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy "csajozós...

Mennyibe kerül egy "csajozós autót" fenntartani?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősömnek csak emiatt van autója. Kíváncsi lennék, hogy mennyibe kerül így az egész.

Az egyikről biztosan tudom, hogy egy Mercedes E (W211) 280 CDI.

Havi szinten mennyi lehet ha csak annyit járatja amennyit a csaj előtt kell felvágni? (legyen kb. havi 100 km)

Gondolom akkor is kell karbantartani ha javarészt csak a parkolóban rohasztja.



2022. júl. 30. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10. Én nem nő vagyok teeee


😁😁😁


(9)

2022. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet, hogy mostanában egy Octaviának vagy egy Golfnak különb az összeszerelési minősége mint a híres Mercedesnek. Elmúltak már azok az idők mikor a merci volt az autógyártás etalonja. Egyébként szerintem a legtöbb nő is levágja hogy egy autó 2005-os vagy 2015-os.
2022. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

"Rengeteg ismerősömnek csak emiatt van autója."

Kérdezd meg tőlük,szerintem hamarabb kapsz rá számszerű választ.

Kb. 1 km megtett utat számolj 100 Ft költséggel,de lehet még több.

Egyébként komoly nőhöz új,vagy 1-2 éves márkás sportkocsi kell,meg plusz pénz,és ahol nem kell azon agyalni,miből tartsd fenn.

Nem akarok senkit megbántani,de a vihorászó csikkes utcatöltelék buta csajoknak jönnek be ezek az olajzabáló merdzsó meg béjemvé trágyadombok.

Ha azon agyalsz,hogy mennyiből lehet fenntartani egy ilyet havi 100 km haszálatnál,akkor jó ha a csajt meg tudod hívni egy pohár szódára.

2022. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

"Amióta a lányok csak a márkajeleket tudják beazonosítani és a Mercédesz közismerten felső-közép kategória azóta igen, csajozós autó."


Autóbolond nőként engem egy Mercedes semmivel nem érdekel jobban, mint bármilyen más autó. Engem a motor és felszereltség érdekel leginkább. De eleve nem párválasztási szempontból nézek az autóra, hanem simán mint érdeklődési kör.


"Melyik az a lány akit érdekel az autód évjárata? :D"


Hát engem nagyon is. De megint: nem az érdekel, hogy ez alapján válasszak párt, hanem simán érdekelnek az autók.


Egyébként én mostanában nagyon szeretem az új Skodákat; nekem is az van (2020 végi). Illetve tetszenek a Kiák, Nissanok közül is több.

2022. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

"Amióta a lányok csak a márkajeleket tudják beazonosítani"


Igen sok nö van, aki nem CSAK a márkajeleket ismeri, és elég pontosan tudják, hogy egy autó milyen idös lehet - márcsak az alakja alapján is -, emellett a Mercédesz azért nem az, amitöl elájulnék, ennek VOLT neve, ma nem igazán, ha valaki ért az autókhoz.

2022. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Szeretem, hogy olyanok szerint nem az igazi már a Mercedes akiknek se új se régi nem volt soha :D


Ehhez képest a "hozzá nem értő" Vályi Pista és Sturcz Anti (speedzone) pár szavát idézve:

- Kezdem azt hinni hogy a Mercedes gyártja a jó autókat

- A Mercedes az autózás csúcsa

- Mert vannak autók és van a Mercedes


Illetve ajánlanám még a "Mercedes C220D: Műanyag autó 200 ezer felett nem bírja" videót Göbitől amiben arról beszél, hogy az új Mercedesek is tartósak


De persze aki azt írja, hogy már nem a régi annak biztosan több típusa is van/volt és több százezer km megtétele után osztja meg velünk a tapasztalatát, vagy nem?

2022. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
W211 csajozós autó? Valami putriban rézbőrű repedtsarkúakat szed fel?
2022. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Mivel az autóiparban dolgozom (NEM MO-on!) és van fogalmam a Mercedesz meg más autótipusok gyártásáról, de föleg a tervezéséröl, ezért "valamennyire" értek hozzá!
2022. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Akkor azzal is tisztában vagy hogy a mostani mercik minősége egy silány szar. Nevetségesen túlárazott, Auditól és a Bimmertől fényévekre elmarad. Lehet lepontozni, attól ez még tény marad.
2022. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
HOl állítottam olyat, hogy a Mercedesnek van minösége?
2022. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!