Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire állja...

Szerintetek mennyire állja meg ez az elmélet a helyét a Mitsubishikről?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de azt figyeltem meg, hogy a japánok közül talán a legagresszívabb "orr" résszel a Mitshubishik rendelkeznek. Nekem sokkal vagányabbnak néznek ki így nagy általánosságban, mint mondjuk egy Toyota, Mazda, Suzuki vagy Nissan. Talán a Honda, ami felveszi vele a versenyt. Most nyilván nem a sportautókról beszélek, de ha veszem a Galantot, vagy a Lancereket, főleg az utolsó generációst, kifejezetten megfigyelhető ez a tendencia. De egy Carisma is sokkal agresszívabb hatást kelt, mint a hasonló korú és kategóriájú társai. Nekem nagy szívfájdalmam, hogy nem nagyon van már európai piacuk, csak ezek a SUV-ok jönnek tőlük, pedig számomra kifejezetten imponált ez a vonal, amit képviseltek.

2022. júl. 30. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a múlt , ők csinálták a legendát is A6M Zero
2022. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a japók kedvenc autója a Mitsu, még a Jakuza is ezzel jár(persze agyontuningolva)
2022. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

A Taxi 2 nem dokumentumfilm öcsisajt.

2022. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát adom ezt az agresszivitas dolgot az orr részen, de azert a Carima pont nem ide tartozik! ;)

Sajnos en azt látom, hogy itthon a kínálatban a Honda sokkal jobb opcio amugy. Meg a toyota is, dea Toyotatcsak a toyotasok fogadják el isten igazaból legjobb opciónak... (mondjuk nekem pont 2 Toyotam és egy hondám volt eddig, de a Galant helyett azert lett Accord, mert költsegesebbnek tűnt a Galantot fennttartani, es nagyon rendben volt benne lenni)

2022. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!