Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés amikor rátok...

Milyen érzés amikor rátok dudálnak baki miatt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Pont olyan leszarom érzés.
2022. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Bosszantó, mert nem szokott előfordulni
2022. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Picit elszégyellem magam és megyek tovább.
2022. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, mert az ember nem szívesen szembesül azzal, hogy hülyeséget csinált. Viszont előfordul mindenkivel, még a leggyakorlottabb vezetőkkel is, csak velük jóval ritkábban. Ilyenkor a jó megoldás, ha a kezed feltéve elnézést kérsz.


Ha kezdő vagy, érdemes meggondolni a T-betűt, úgy kevesebb ilyen reakcióra számíthatsz. Nyilván vannak, akik úgy is dudálnak, ha 0.1 másodperccel a lámpa zöldre váltása után nem indulsz el, de szerintem a legtöbben toleránsabbak vagyunk, ha tudjuk, hogy egy kezdő áll előttünk, és nem fogjuk még jobban stresszelni dudálással (amitől még jobban stresszel, még kevésbé találja meg az egyest, szóval a végén mi szívjuk meg).

2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Ha "hasznos", mert olyasvalamire figyelmeztet, ami megov egy balesettol, akkor még megkönnyebbülés, ha viszont csak cs*szegezésre megy, akkor dühítő.
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bakizok beismerem, oda intek, hogy bocsi, és ezzel általában le van tudva a dolog. A másik is megnyugszik, én meg megyek tovább. Nyilván ha súlyosabb hiba, például baleset is lehetett volna, akkor azért elgondolkozom, hogy jobban kellene figyelni.


Viszont a türelmetlenségből eredő dudálástól ölni tudnék.

2022. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jogos, akkor nyilván én is tudom, felesleges nyomatékosítani, de oké, kifejezte a nem tetszését, így az ő lelkének is bizonyára jobb.

Ha más a balfarok és nem esik le neki, sőt még neki áll feljebb, akkor úgy vagyok vele hogy nagy az isten állatkertje és bekaphatja a nemiszervemet ha ennyire akarja. Bővebben nem szoktam foglalkozni vele, nem okoz lelki sérülést.

2022. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég ritkán fordul elő, mert elég defenzíven vezetek. Nyilván én is néztem már be valamit, akkor intettem egy "bocsi"-t.

Legtöbbször akkor dudálnak, amikor valaki nem érti az elsőbbségi szabályokat, pl. elsőbbségadás kötelező tábla, vagy jobbkéz-szabály, és nyomaja dudát, mert azt hiszi az mindent felülír.

Vagy olyan is előfordul, hogy sávot váltanék, jo nagy hely van, kirakom az indexet és már nyomja is a padlógázt mögöttem, nehogy beférjek (tudom, minek indexelek...) na ilyenkor van hogy mégis inkább beférek, és akkor rámdudálnak, az nem igazán hat meg.

2022. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baki miatt szoktak, hanem mert türelmetlen idióták jàrnak a magyar utakon, akik akkor is dudàlnak, ha piros a lámpa. Kétszer is történt velem ilyesmi. Ilyenkor felidegesítem magam, és kiordítok, hogy "Mi a fa szt dudàlsz, te fa szfej? Nem látod, hogy piros a lámpa?".
2022. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: én is szoktam dudálni pirosnál. Amikor az előttem álló elbambul, és gurul hátra, tegnap is majdnem nekemgurult egy, pedig már nyomkodtam a dudát 5 másodperce, csak a folyamatos dudaszóra kapott észbe, de még akkor sem volt képes a fékre lépni, csak nagy gázzal előbbre ment.
2022. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!