Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes motorfelújítást...

Érdemes motorfelújítást csináltatni ha a TOYOTA CELICA 1.8 VVTi olajfogyasztása 0,5liter olaj 800Km alatt? A motor dinamikus. Jól működik. 2012-es gyártású. Még 200eKm alatti futás teljesítmény.

Figyelt kérdés

5W30 Olajat használunk. Nem csöpög, sehol nincs nyoma. Tehát a motor eszi meg. Valószínű a gyűrűket kellene kicserélni eggyel nagyobb méretűre.

Mennyibe kerülhet egy ilyen művelet?



2022. júl. 30. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#9 vagyok.

Leírhatod nyugodtan, ha nem akarsz -vagy nem tudsz- válaszolni, de az nem túl szellemes megoldás, hogy az észrevételeimet megfordítod, és mint a saját kérdésedet teszed föl.

Amennyiben nincs önálló gondolatod, akkor nem fontos válaszolni.

2022. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez a ratöltöhetés nekem azert sem stimmelne, mivel ugye most ennyi. Egy ideje. Jobb nem lesz, de ha egyszer csak a szokasos 700km-nél megneued és ratöltesz, megvárod amíg leer v masnap leellenőrzöd és meg kér egy kicsit akkor eljöket a pillanat, amikor akar 100-200 km-t is tmegtehetsz optimalis olajszint alatt. Egy szó mint száz, egyszerűen nem jól működik a technika, nem csak tünetkezelést, hanem "gyógyítást" is igényel. Ez van. Ha nem olyan majd arokba tolom kategórianak erzed, akkor törődj vele rendesen szerintem.
2022. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha átlag autós vagy aki megy mondjuk évi 8-10 ezer km-t akkor én biztos nem foglalkoznék a felújítással. 500-asba simán benne lenne.

20 éves autóra nem érdemes annyit költeni. Főleg, hogy ez csak a motor. Még ezért másik dolog előjöhet később.

2022. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!