Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor gyertyacserénél hogyan...

Motor gyertyacserénél hogyan lazíthatom meg/húzhatom ki a gyertyapipát?

Figyelt kérdés

Teljesen gatya az egyik pipa, valószínű az előző tulaj se tudta kiszedni, így az cserés lesz. A másik (2 hengeres kawasaki) gyertyát tudtam cserélni, de ezt egyszerűen fogóval is képtelen vagyok lazítani. Miért lehet ez? Lehet valamit tenni vele vagy mindenképp szerelő?:( van rá bármi otthoni módszer, előfordul az ilyesmi?

A pipa száma 129400 4580 (denso)


2022. aug. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fújd be csavarlazítóval és tedd rá a kulcsot , próbáld erősen tekerni és egy kis kalapáccsal óvatosan kocogtasd. Fel kell annak lazulni.
2022. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy a pipát nemtudod levenni???

Erősen húzd le.

2022. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magat a pipat. Konkretan a fogonak amivel probaltam az egyik szararol lehuztam a markolatot olyan erosen probaltam meg de semmi, nem ertem mar. Pedig annyira elferdulni keptelenseg neki hogy beragadjon ugyhogy tenyleg nem ertem. Tul sok hely pedig nincs, es attol felek el ne torjem, lehetne szetbontani az egeszet
2022. aug. 1. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!