Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Bővebben...

Mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1.4 Meriva B-nél (turbo) az autó elkezdett gyorsításnál rángatni, nem volt ereje, és időközönként fura csörgő hang jött valahonnan és kékes szürke füst a kipufogóból. Sajnos haza kellett szállítani trailerrel, mert így nem mertem vele egy métert se menni utána. Itthon néztem, hogy nincs a nívópálcán olaj. Előtte nap este még volt a pálcán kb a közepéig. Holnap keresek szervizt, csak gondoltam addig megkérdezem, hátha járt más is hasonlóan, vagy mire utalhatnak ezek a jelek?
2022. aug. 1. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nézed ilyen gyakran az olajszintet? A jelenség és a szintmérés szükségessége összefügghet
2022. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nézem olyan gyakran, csak nyaralásra indultunk pont és ellenőriztem a folyadék szinteket, meg amiket ilyenkor ellenőrizni kell.
2022. aug. 1. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Felszippantotta a motorolajat.

Azt hogy ezt miért és mi csinálta az már húzósabb és nehezebb lesz megállapitani.

Lehet a turbó, vagy az EGR szelep miatt is.

2022. aug. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!