Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy problémám a kocsinkkal...

Zoocox kérdése:

Van egy problémám a kocsinkkal. Renault Scenic II 2007-es 1.5 DCI motorral szerelt. Alább bővebben írom a problémát. Biztosíték lehet a probléma, vagy más?

Figyelt kérdés
A minap vettem észre, hogy nincs tolatólámpa. Izzók csere. Még mindig nincs. Fórum szerint talán tolatógomba a váltón. Még nem néztem meg, de az első helyzetjelző sem világít. A hátsók igen. Fórumos srácok szerint a motortéri biztosítéktáblánál lehet a hiba (tolatólámpának külön biztije van). Viszont a helyzetjelzőknek állítólag jobb, illetve bal oldalinak külön biztije van. Nálam hátsó jó, első nem. ? Macerás hozzáférni a biztosítéktáblához, de megoldom. Hozzáértő segítségét kérem. Örök hálám. Sziasztok.

2014. okt. 31. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Macerás? Legjobb tudomásom szerint a kormány alatt egy fedél mögött vannak a biztosítékok. A motortérben tudtommal csak a nagy biztik vannak.
2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adott típus esetében három helyen található biztosítéktábla. Az egyik a kormány alatt balra lévő "zseb" levételénél. A másik (ami az én esetemben lehet fontos), az akkumulátor "alatt" található. Ez kicsit macerás kikapni, mert az aksi mellett is kell bontani. A harmadik pedig tudomásom szerint a vezetőülésnél van. :) Még nem ismerem a kocsit annyira (remélem nem lesz rá szükség:), hogy tudjam minek hol van a biztije.
2014. nov. 1. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:

A gépkönyvében le szokták írni, legalábbi nekem mindkét Renault-m gépkönyvégen felsorolják mi hol található.


Az motortéri biztosítékok általában nagy 50-100 A-osak, nagyon ritkán mennek tönkre, és általában nincs közük a "kis" fogyasztókhoz.

2014. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jobb es a bal olali helyzetjelzo kulon bizton van a Megane II-ben es (jol tudod) hogy a motorterben a releknel.
2014. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!