Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek egy másik autót?

Vegyek egy másik autót?

Figyelt kérdés

Van egy 2002-es 1.6 borám.

Elvittem szervizbe és kb 4-500ezer lenne mindent megcsinálni rajta. Olaj csere, szűrő csere, lengőkar, spirálrugo csere, féltengely szimering stb...


Érdemes eladnom az autót és esetleg venni egy másikat 5-600ezerért?


Vagy érdemes újítani a jelenlegi, mert ennek legalább tudom az elmúlt 8 év előletét?


Motorikusan elvileg annyira nem gáz az autó, habár eléggé eszi az olajat. Valamint egy nagyon minimálisan rohad a küszöbnél.


Érdemes másikat venni vagy maradni a jelenleginél?


[link]


Ez pl 400ezer



2022. aug. 5. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
600ezerből nem fogsz találni értelmes példányt. Csináltasd inkább meg.
2022. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ekkora összegből csak hasonló lelakott autót tudsz venni, amire lehet hogy még több pénz megy el
2022. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vannak 4-600 ezer környékén nagyon is normális autók, csak vannak olyan "eladók", akik az ilyen már présgép alá való söröskupaknak valókat akarják ennyiért eladni.

Mint amit linkeltél Borát, Tápiószentmárton, szeretett autóm, feszes váltó, stb is kb hasonló.

Retkes, ótvar félc*gányok vackai, amire 2 forintot nem költöttek több éve.

Én meg nem tudom eladni 300-ért sem a régi autóimat, amiket helyrepofoztam, mert: ennyit ér.

Régi, népszerűtlen kisautók.

2022. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az a baj igazából hiába teszi az autót futópadra az autót és hiábia nézi ilyen, olyan eszközökkel nem lehet teljesen bele látni az autóba.

Vagy egy alapos átvizsgálásnál ki lehet azért szűrni a hibákat?

2022. aug. 6. 08:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Inkább erre költs,amiket leírtál nem nagy bajok,ezek bármilyen használt autónál előfordulnak. Inkább keress egy olcsóbb szerelőt.Nekem 4es golf van,ha vígasztal tavaly novemberbe cseréltettem vezérlést plusz 1-2 apróság,az 160 volt. 1 hónapja küszöbcsere,sárvédő javítás 220.És még mindig lenne pár apróság,gumik is kopottak...,de alapjába véve 1 megbízható,stabil,autó aránylag jó állapotba.
2022. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

átnézetheted ahogy csak akarod

te sem gondolod komolyan, hogy a javítás árában kapsz a meglévőnél jobb állapotú autót?

2022. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak azt hittem ki lehet fogni 600ezerért jobbat, amibe mondjuk csak max egy vezérlés csere kell pl :D
2022. aug. 6. 08:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Az átiratás is egy 100as,és lesz azokkal is baj. Akkor kell eladni vagy leadni,ha szét van rohadva az egész kasztni,akkor már tényleg nem érdemes költeni rá.Amiket felsoroltál kopó alkatrészek 2-3milliós autóknál is lehet csereérett.
2022. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!