Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A MOL benzinkúton meg lehet...

A MOL benzinkúton meg lehet csinálni az alábbi trükköt a többszöri tankolásra?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés

Tegyük fel, van több autó is odahaza, egyiket folyamatosan használom, a többit csak ritkán.

Naponta egyszer lehet tankolni, a forgalmit és a rajta lévő rendszámot ellenőrzik.

Na de mi van ha én a másdik tankolásra viszem a másik autó forgalmiját is, és a sajátja helyett másodjára már azt mutatom fel (amelyik autó igazából nincs is ott a kúton)


Meg lehet csinálni?



2022. aug. 8. 07:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet megcsinàlni, nekem eddig minden kúton kamerán megnézte a kutas, hogy ott van-e a kútoszlopnál az a rendszámú autó.
2022. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Lassan csak vizespohárnyi benya lesz, de azért ti azon tipródtok, hogy hadseregnyi járműnek eleget tankoljatok.

A hiány a szállítást is érinti. Tele lesz otthon a fáskamra ezer liter üzemanyaggal, aztán elballagsz a boltba, ahol áruhiány miatt zárva tábla fogod. Az aztán tetszeni fog, mi?


Nem, nem rémhírt terjesztek. Sajtóban is azt írják, nincs.

2022. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
#12 Teljesen igazad van. A sok tartalékoló a tartalékolással maga alatt vágja a fát.
2022. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Zseniális. Ezt egyedül találtad ki?
2022. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 qkker1 ***** válasza:
84%

"minden kúton kamerán megnézte a kutas, hogy ott van-e a kútoszlopnál az a rendszámú autó."


Tegnap már nekem is nézték, kb. egy hete tankoltam utoljára, akkor még nem, vagy csak nem tűnt fel.

2022. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is két autóm van. Radásul ugyanaz a márka, ugyanaz a típus, csak két generáció különbség van köztük. De még a színük is egyforma. Csak a rendszám más természetesen.

Az a napi egy tankolás hogy megy? Felírják a rendszámot, vagy a forgalmi számát? Adatvédelmi okokból rendben van, hogy az én adataimat tárolják a beleegyezésem nélkül?

Amúgy én is csak elméletben kérdezem. Egy nap ritkán autózom 1000km-nél többet, ami kijön egy tankból. Molnál meg eleve nem szoktam tankolni.

2022. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
#16 A rendszer beírja a forgalmi rendszámot. És igen, a múlt heti törvénymódosítás alapján jogosult elkérni és tárolni az adataidat a kút. Az adatvédelmi tájékoztatót valahol a MOL odalának egyik al-almenüpontjában megtalálod ami lényegében leírja hogy magával a tankolással már bele is egyezel az adataid kezelésébe.
2022. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

#16 birom az ilyen nyomikat (elnézést de tényleg nincs jobb szó rá)

Követelőznek, higy nekik kell 480-ért meg miazhogy nekik rogzitik az adatai... járatják le magukat, közben az évi 137 rendelet módosításnak egynek se néz utána, gondolom a technikai háttérnek se néz utána, hogy mit regisztrál a gép a vonalkód leolvasása után, mellesleg megjegyzem, higy a forgalmi nem személyes adat....

De azért neki jár minden, de legföképpen a p.fája....

És még hülyét is csinál magából.😃

2022. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

Kedves "nyomi"!

Légy szíves idézd már be, hogy ki követelőzött, meg "jár" és hasonlók! Csupán a kérdező egy korábbi felvetésére reflektáltam. (Ha tudni akarod, pár napja tankoltam prémiumot. Végre volt. Talán a blokk is meg van még valahol.) És igen valóban nem bújtam át a MOl összes apró betűs részét az üzletszabályzatban a kedvedért. Ma már minden a GDPR-ről szól és ez a kérdés is felvetődött bennem. Ez miért is "hülyét csinálás"? Még mindig nem értem ez miért olyan nagy bűn, de akkor már megyek is és hamut szórok a fejemre, mert állítólag ilyen szörnyű bűntettet követtem el.

2022. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Jol teszed, az osszes nyomi ezt csinalja. Nagy pofaval jon elo, itt is es a kutakon is. Majd amikor megcuccolják, akkor meg csinalja a martirt magabol.

Javaslom mielott nagy pofaval bebofogsz valamit tajekozodj, es akkor nem leszel a nap hulyeje!

2022. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!