Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok elsőre?

Milyen autót ajánlotok elsőre?

Figyelt kérdés

Nem igazán ment jól a vezetés, ezért olcsót akarok mindenképpen venni, hogyha esetleg osszetorom, akkor se fájjon érte nagyon a szívem. Jelenleg kb 500ezret szánnék rá. Természetesen, ha majd belejovok a vezetsbe, akkor lecserelnem egy jobbra, dragabbra, de most először ennyit aldoznek rá.

Ebben az árkategóriában mi az, ami most elfogadható?


Nő vagyok egyébként, szóval nekem autók terén nem igazán számít most a motor meg ilyesmik, inkább még ott tartok, hogy kívülről tetszen.


Nyugodtan írhattok bármilyet, majd utána nézek, hogy tetszik-e nekem.


Még annyit, ha ez fontos, hogy egy kisebb városban közlekednek vele, nem nagy utakat készülök vele megtenni. Max ilyen 20-40km táv lenne a plafon, amit így elsőre vezetgetni akarok.



2022. aug. 28. 22:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!

Tudom, hogy nehéz ilyen ár mellett normális autót venni, de azért próbálkozom.


Most nem régen elkezdtem nézni a Peugeot 206 autókat. Erről van esetleg valami vélemény? Külsőre nagyon tetszik, de nincs aki segítene nekem, hogy jó fajta-e.

2022. aug. 31. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha abból indulok ki, hogy a közel 300 meghirdetettből csak 80 van 500.000 Ft-ig fent a hahun, akkor kihagynám. Annyi km-t mentek ezek az autók, hogy én rákérdeznék arra, hogy mikor volt vezérléscsere, vagy volt-e motorfelújítás, akármi. Ha egyik sem, akkor megköszönném a lehetőséget. Ezek közül bőven van olyan, ami 300-400 ezer km-t futott, ott meg végképp aktuálisnak kellett legyen legalább 2, ha nem 3 vezérléscsere már. Ha egy sem történt, akkor pápá.


Az ilyen 100-150 ezret futott 300-400 ezer Ft-os patikának tűnő autók mindig egy Disneymesék voltak, mert ritkább eset az, hogy nem tudja a tulaj mennyit ér, mintsem valami sz0póág van kibontakozóban és szabadulnának mihamarabb.


Persze a magasabb ár semmire sem garancia, ismerősöm vett egy Corsa D-t valamivel 1 millió Ft felett és nem sokkal később el is ment a motorra 200-300 ezer Ft. Még jó, hogy vissza tudott bulizni valami pénzt a neppertől, nem megyek bele hogy hogyan és miért, mert mindegy, a lényeg, hogy sok a lutri.

2022. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok cikk született már a témában, egyik másik nem a legfrissebb, de azért elég sok autó megemlítésre kerül, amiket itt is írtak a többiek.

[link]

2022. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítő válaszokat! Ezer hálám, és remélem, hogy jól döntök majd! 😊
2022. szept. 3. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!