Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 2000-es évek eleji autót...

Ha 2000-es évek eleji autót szeretnék, milyen típust érdemes választani?

Figyelt kérdés

Újabb kocsira nincs sok pénzem. De egy fapados Swiftnél azért komolyabb autót szeretnék..

500 ezer és 1 millió ft közt szánnék rá.

Én elsősorban Volkswagen Bora, Passat, 4-es vagy 5-ös Golf, Volvo S40 vagy legfeljebb egy S60, amire gondoltam.

Első autóm lenne és munkába járáshoz szeretném használni. Tehát napi használatra. És inkább a dízel felé hajlok.



2022. szept. 1. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában egyedül faék egyszerű autót érdemes venni, különben a gatyádat is ráköltöd. Az ennyiért kapható autók régiek, sora jönnek elő a gondok. Van idős autóból patika állapotú is, csak kevés és azt nem ennyiért fogják adni. Ergo minél egyszerűbb autót vegyél, azon kevesebb dolog tud elromlani és olcsóbb javítani.


Aztán majd veszel komolyabbat, ha pénzed is lesz rá.

2022. szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Na, megint tipikus magyaros elvárások. Legyen ócccsssó, megbízható, de neee, japán az ne legyen, meraznemótó... és ezzel kizárja makának a racionális választási lehetőségek jelentős részét. Aztán a végén lesz egy nulla presztizsű, lenézett, de megbízható és olcsón fenntartható kocsija helyett egy szopórollere, de az legalább svéd, vagy német... :D :D :D
2022. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Astra G

vagy Wagon R+, Ignis

2022. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én ezt venném ebben még 500ekm simán benne van [link]
2022. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Én inkább valami nyugati autót szeretnék"

Na ez a rossz hozzáállás a baja az embereknek. Ami jó, megbízható, az nem kell neki.

A kérdést is kár volt feltenni. Akkor vegyél nyugatit, max jó lesz dísznek a kertbe...

2022. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 Ha abba én új kuplungot rakok és a motor hibamentes (ráadásul tdi nagyon gyanus...) akkor nem adom el. Persze lehet hogy csak megferodolozták pár tizezerér' azt ezt hívják újnak...
2022. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14

Nekem is tetszik az S80, de az már túl nagy, 2.5 dízel, annyit eszik, hogy a gatyám rámenne. Én max 1.9 dízel vagy 1.6 benzinesben gondolkodok.

2022. szept. 2. 13:29
 18/18 A kérdező kommentje:

"Na ez a rossz hozzáállás a baja az embereknek. Ami jó, megbízható, az nem kell neki.


A kérdést is kár volt feltenni. Akkor vegyél nyugatit, max jó lesz dísznek a kertbe..."


Miért, a német/svéd autó annyira rossz lenne? A mai napig rengeteg ember jár B5-ös Passattal, ha kimegyek az utcára, nincs olyan alkalom, hogy legalább 1 ne jönne velem szembe.


Bár én leginkább az S60-as Volvo felé hajlok. Vagy S40, mert az kevesebbet fogyaszt.

2022. szept. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!