Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda superb vezetése egyszerű?

Skoda superb vezetése egyszerű?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Hyundai i30-at vezetek, amely ferdehátú. Jövőhéttől pedig egy 2018-as Skoda superb-t fogok vezetni.

A pakolástól félek nagyon, mivel a Skoda sokkal nagyobb, mint az enyém.

Mire figyeljek oda, hogyha nagyobb autóval parkolok, illetve megfordulok?

Az autóban nincs kamera, csak radar.

Illetve ha jól hiszem, van benne parkoló asszisztens.

Válaszokat előre is köszönöm!


2022. szept. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, sima személyautó.


"A pakolástól félek nagyon, mivel a Skoda sokkal nagyobb, mint az enyém."

A pakolás könnyebb lesz, mert több hely van benne.


"Mire figyeljek oda, hogyha nagyobb autóval parkolok, illetve megfordulok?"

Ugyanarra, mint eddig: ne menj neki semminek.

2022. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beletelik majd eg ykis időbe mire megszokod, de a radar rengeteget fog segíteni. Ha nagyon félsz, előbb próbálj meg egy üres parkolóban beállni vele vonal közé, meg ilyenek.
2022. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Radar bőven elegendő, nekünk is az van a szedánban. Bár érzem a farát de jó a radar hogy van, én szeretem. Kamera meg felesleges... Volt autó amibe hiába volt kamera, biztosabb volt inkább a hagyományos módon parkolni, azaz hátranézve szépen. Radarral elég a tükröket néznem. Nekem ez sokkal kényelmesebb.


Parkolás meg, általában nagyobb (kicsit szélesebb) autóval - valamiért, legalábbis nekem - könnyebb a párhuzamos parkolás mint röviddel.

2022. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kormány kicsit kemény de egyébként kényelmes, egyszerű főleg hogy automata váltós. A parkolástól ne félj, nagyobb autóval még talán könnyebb is.
2022. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hog ynagyobb, és ennyi. Nem is értem mi lehetne még probléma
2022. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!