Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb és legmegbízh...

Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb "sleeper" max 2 millióért?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tudja mi az a sleeper:

Olyan kocsi, amit ha meglátsz a tükörben csak egy hétköznapi tucatautónak tűnik, de ha hirtelen megelőz, akkor meg csak pislogsz, hogy mi volt ez...

Tehát külső ill. márka alapján nem tudom megmondani, hogy valójában egy jobb teljesítményű kocsi.


Nos szeretnék valami hasonló kocsit venni, de legyen megbízható és max 2 milliót tudnék rá áldozni. Persze utána ha szükséges elvinném egy nagyfelújításra, de nem akarom az autó kétszeresét rákölteni éveken át, hogy napi szinten tudjam használni megbízhatóan.



2022. szept. 11. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
2 millióért nem fogsz ilyet kapni.
2022. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Corolla 1.8 TS
2022. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
2022. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 hát az minden csak nem sleeper.
2022. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: akkor mutass másik autót legalább 190 lóerővel ennyi pénzért, ami nem fog széthullani az első héten..
2022. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezért mondtam hogy 2 misiért nem lehet sleepert kapni. Jól megy a Toyota meg minden, de nagyon nem sleeper.
2022. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Idézőjelben volt a sleeper és a kérdező konkrétan kifejtette mire gondolt. Szerintem annak tökéletesen megfelel a ts corolla, még ha az nem is "igazi sleeper".
2022. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 millióig nehéz olyat találni, ami jó állapotú, karbantatott, és ritka. Mert nyilván valami átlagos kaszni kell ritka motorral. Elsőre Skoda Octávia RS jutott eszembe, Clio RS, Seat Leon, Ibiza Cupra.

Bár a mai világban ezek sem számítanak meglepően gyorsnak, hacsak nincsenek baromira feltuningolva. Akkor viszont hol a megbízhatóság? Engem egyszer egy Fiat Uno lepett meg eléggé, persze gyanús volt, hogy Uno Turbo lesz, mikor közeledett a tükörben.

2022. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak szerintem szánalmas péniszmutogatás amúgy egy kombis családnak megmutatni, hogy mekkorát tudsz odalépni neki?
2022. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
#9 az a baj, hogy addig jut el a kis agyacskád, hogy péniszmutogatás, miközben simán csak szereti a gyorsulást, szereti az autó hangját.
2022. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!