Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sebességfokozat kijelzőt...

Sebességfokozat kijelzőt lehetséges beépíteni autóba?

Figyelt kérdés
Egyszerű városi autó,tehát ilyen típusba sosem raktak.
2010. szept. 25. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sztem ilyet egyébként sem fognak beépíteni mert balesetveszélyes ha nem az utat figyeled..


Ráfuthatsz kátyura, durrdefekt aztán már repülsz is az árokba vagy a villanyoszlopnak!

2010. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

22:47:


Ne beszélj hülyeséget!


Egyik az, hogy akkor egyik kocsiba sem szabadna semmilyen visszajelző műszert rakni mert ha rápillantasz a kilométer órára azis veszélyes ennyi erővel nem?


Másik az hogy megoldható személykocsiknál is, bár énsem látom értelmét. Pesti távolsági buszra száljál fel, ottis kijelzi hogy hanyas fokozatban vagy ( 12 + 2 sebességből mond meg hogy hanyasban vagy 150 km után! ) .


Szerintem ha keresel egy ilyen törött buszt vagy kamiont akkor abból kilehet venni és belelehet bűvészkedni a kocsidba, de mire sikerülne megszoknád a váltást és még a pénzed is megmaradna!

2010. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az én autómban nincs ilyen, barátnőmékébe (félautomata A merci) pedig van de sosem szoktam ránézni, ha mégis ránézek csak öszezavar, szal szerintem fölösleges, de szerintem lehet kapni beépíthető kijelzőt ami ezt a célt szolgálja!
2010. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!