Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes biciklibe beépiteni?

Fibbrizzo kérdése:

Érdemes biciklibe beépiteni?

Figyelt kérdés
Van egy rossz montembikom amibe szeretnék beépiteni egy motorfürész motort .Ugy gondoltam a hátso villára szerelném rá és ékszij vagy lánchajtással csinálnám meg .Tudom nagy loeröre ne számitsak de egyenes uton szerintem azért tudna menni .Ti mit gondoltok ?
2011. máj. 20. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én megcsináltam, szintén láncmotorral, 65km/h volt a vége:)
2011. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak egy a gáz. a láncfűrész vagy full gázon megy vagy alapjáraton. A karburátorja is nagyon egyszerű sem alapjárati keverékcsavar semmi csak 1 súbertű és egy alapjárat.

na most ha te mindigy full gázon mész az kellmeetlen.


Ha másik karbit teszel rá mondjuk egy simsonét akkor jó.

na meg a másik ha hogy valamiféle szabadonfutó szerkezetet kellene rátenni. Tanán a bicikli racsnija jó lenne. Az ékszín anyg energiavesztéssel dolgozik. Bordás szíj és bordás kerék kell neked.

2011. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak egy a gáz. a láncfűrész vagy full gázon megy vagy alapjáraton. A karburátorja is nagyon egyszerű sem alapjárati keverékcsavar semmi csak 1 súbertű és egy alapjárat.

na most ha te mindigy full gázon mész az kellmeetlen. "


Nem. A láncfűrészeknél ugyan úgy adagolható a gáz, nincs bennük súber, helyette van pillangószelep. És keverék állító csavar is van rajta, és alapjáratot is tudsz állítani. És beléjük van építve a szabadonfutó. Láttál már láncfűrészt munka közben? Ahogy beindítják, nem forog egyből a lánc, csak ha kicsit odahúzzák neki. (no meg ha olyan magas az alapjárat, hogy a röpsúlyok szétnyílnak és átviszik a hajtást)

2011. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudtok irni privátba valaki hogy mégis hogy csinálta meg pontosan ???
2011. máj. 20. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ide kell a kreativitás ember. Senki nem fogja neked pontosan megmondani, hogy mit hova rakj.
2011. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A láncfűrész tudtommal nem szabadonfutó hanem autómata kuplungos. de nem tenne jót hosszútávon a csúsztatot kuplung
2011. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!