Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó le van zárva de így...

Kingdefender kérdése:

Az autó le van zárva de így is ki lehet nyitni a tanksapka fedelet és le tekerni a tanksapkát. Kulcs nélküli rendszer. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Esetleg lehet e venni hozzá kulccsal működő sapkát?

2013as Audi Q3



2022. szept. 14. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy is engedi, ha nincs a közelben a kulcs?

Ha igen, ott szerintem valami meghibásodás lehet a háttérben.

2022. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ezeknél az audiknál hogyan működik, de szerintem a tanksapka zárja adta meg magát nagy eséllyel.

Vagy elviszed megnézetni, ha mázlid van lehet csak kábel szakadás vagy kontakthiba van, vagy ha a motorja halt be az már neccesebb. Vagy veszel egy univerzális kulcsos sapkát rá ha annyira félsz hogy kilopják.

2022. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó a bowdenes vagy kulcsos. Sosem romlik el :) Fogod és megkeresed a hibát vagy elviszed szerelőhöz.
2022. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El vittem szervizbe és ott azt mondták, hogy ebbe az audiban nincs tanksapka fedél zár..ez lehetséges? Vagy ez a szervíz csak hülyére akar venni?
2022. szept. 19. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden autóban záródik a tanksapka, olyna nem létezik hogy nincs benne.
2022. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!