Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő csere óta akad az...

Szélvédő csere óta akad az ablakmosó?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki segítsen. Amióta ki lett cserélve a szélvédő azóta elindul az ablakmosó de pont előttem megáll és nem mozdul tovább akárhogy is állítom. Eleinte csak nehezen ment rajta mint mikor le van viaszolva mosáskor de most már csak megáll. Van valami réteg a szélvédőn aminek le kell kopnia esetleg? Vagy létezik hogy vastagabb az új üveg és ezért szorul a lapát? Apu messze lakik nem tudom elvinni se hozzá és semmi férfi ismerősöm nincs a közelben kérlek segítsetek:D

2022. szept. 15. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

AZ ablakmosó hogy áll le előtted?

Pontosítsd.

2022. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs rajta kopó réteg, és nem létezik hogy vastagabb.

Véletlenül nem eső érzékelős az ablaktörlőd? Mert akkor lehet hogy azt szélvédőcsere után újra kell tanítani. Vagy a mechanikát feszítették meg cserekor.

Mindenképpen vidd vissza oda ahol csinálták.

2022. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:
Nekem már volt elég sok autóm de az ablakmosó egyiken sem járkált a szélvédón. :D
2022. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!