Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv Adott egy benzin/LPG vel...

Sandule kérdése:

Üdv Adott egy benzin/LPG vel működő autó, van a gázrendszeren még 3 év vizsga, de az autót párhónap múlva el kell vinnem vizsgára, előtte át kell nézetni hívatalosan is a gázrendszert vagy el fogadják mert van rajta műszaki?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még jó akkor.
2022. szept. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint a tartály érvényes még 3 évig? A műszakin átnézik a gáz rendszert is, olyan állomásra kell vinni ahol csinálnak ilyent is, nem mindenhol, ha minden ok megadják 2 évre a muűszakit, de két év múlva amikor csak egy évig lessz érvényes a tartály akkor csak egy évre kapsz műszakit, így érdemes előtte új tartályt beszereltetni.
2022. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen 3 évig még. Ez a fajta vizsga valamivel drágább?

(Nekem ez a gázüzemű dolog még nagyon friss.)

2022. szept. 22. 20:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat hogy a vizsgára kell gázbiztonsági szemle tanúsítványt. ezt egy erre szakosodott szerelő állítja ki?

Köszönöm előre is a válaszokat.

2022. szept. 22. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
A gázszemlét helyben csinálják és van valamennyi extra díja, én Debrecenben és Szentendrén tudok ilyen állomásokat ahol én voltam és korrektek voltak, ha közel van valamelyik tudok adni címet.
2022. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amit láttam átnézték a gáztartályt, rendszert ha minden rendben vele, de itt csak épp ránéztek,és ellenőrizték ha nem szivárog
2022. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt megjelensz műszakin, egy szakszerviznek pöcsettel igazolnia kell a rendszer tömítettségét, územszerű működését.

Ha előre kinézed, hogy olyan helyre vigyed ahol ezt tudják neked igazplni akkor egyben meget a műszaki vizsgával, de nem mindenhol van rá lehetőseg vigyázz.

2023. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!