Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a fiatalok ezekre az ősrégi olcsó autókra verik magukat?

Figyelt kérdés

Tegnap is egy házibulin elmentünk sétálni kb. hajnal 2 körül, és mikor sétáltunk visszafelé, egy gyerek valami régi vw golffal legalább háromszor elment mellettünk az utcán, mintha menő lenne, hogy rohadt hangos az autója, de közben alig megy. És rengeteg ilyet szoktam látni.

Én tényleg nem értem ezeket, nekem például a biciklizés a hobbim, és majdnem egy milliós biciklim van, pont azért, mert bicikliből meg tudok fizetni egy élvezhető magasabb kategóriát, de autóból nem. Az autózás akkor lenne a hobbim, ha tudnék valami értelmeset venni, és tudnám pályára is hordani, mert annak szerintem már sport-értéke is van, de ez hogy éjjel a párszázezres lerúgott autókkal durrogtatnak szerintem elég gáz.. Persze ha valaki simán közlekedésre vesz ilyen autót, azzal semmi baj nincs, mivel arra való.

Ti hogy vagytok ezzel?


2022. szept. 25. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők jobban szeretik az autókat, illetve valszeg csak ilyenre van pénzük. (vagy anyuéknak)
2022. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Bármilyen hobbinak meg lehet kérdőjelezni az értelmét.


Mondjuk azokat a hobbikat én is elítélem, amikkel másoknak kellemetlenséget okoznak.

Pl. Hangos zenehallgatás terepmotorozás, motorcsónakozás, jet ski stb.

2022. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
18%

1 misi biciklire :D :D :D

Amikor meg majd ellopják, lesz brühühü.

2022. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

?

Remélem nem hiszed azt, hogy az 1 milliós biciklivel a boltba járok, és lekötöm a biciklitárolóban...

Ráadásul fent tartom a szobámban, ha csak nem tépnek le róla fent a hegyen, nem nagyon lesz ellopva..

2022. szept. 25. 18:24
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
93%

Te a biciklire vered magad, van aki az olcsó autójára, más pedig a modell vonatjaira, de olyan is akad aki a régi kacatjaira.


Miért zavar téged hogy másnak nem az a hobbija mint neked?

2022. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, kinek mire van penze.

Nekem is volt oreg autom, sot a mostani is 15 eves mar.

2022. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
új/fiatal autóra nyilván nem telik, a régiekkel meg úgy vannak , hogy most egy Golf IV, vagy egy BMW 3 E36/E46 csak vagányabb a haverok előtt, mint egy Swift, vagy egy Astra?? :D (nem)
2022. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Mert még nem nőtt be az agyuk lágya,bizonyítási kényszerük van,meg kell mutatni hogy ki a jampii.Az a baj hogy a legtöbb ugyanilyen idióta marad felnőtt korára is.

Azért csinálják ilyen öreg autókkal mert nem telik másra,ezt próbálják hegeszteni hogy kúlabb legyen,elhiggyék milyen menő.

2022. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én tényleg nem értem ezeket, nekem például a biciklizés a hobbim, és majdnem egy milliós biciklim van, pont azért, mert bicikliből meg tudok fizetni egy élvezhető magasabb kategóriát, de autóból nem."

Nem mindenki számára attól nagy egy dolognak az élvezeti értéke, hogy új és drága.

Ettől függetlenül az éjjeli durrogtatók nyugodtan bekaphatják.

2022. szept. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tényleg van ez a hülyegyerekautó jelenség, a wannabe Vindízel menőgyerekek a lyukas kipufogós Hondákkal meg a koromgép Golfokkal meg a szétrohadt de legalább új kamu BBS felnis BMW-vel mennek a péntek éjszakában "illegális versenyezgetni" aztán sírnak amikor az NKH kiveszi őket és elveszi a forgalmit. Kicsit sok volt nekik a Need for Speed, ez van, ők ebben élik ki magukat.


Viszont fordítsuk meg a helyzetet. Szerinted ezeket az embereket érdekli a te 1 milliós biciklid? Nem. Te ha mélyen magadba nézel, nem vagy büszke az 1 milliós biciklidre? Nem flexelsz vele amikor valakinek csak félmilliós van? Nem érzed szarul magad amikor valaki negyedmillióssal otthagy téged mint állat mert drága bicikli helyett jobb erőnléte és állóképessége van? De bizony. Én is szeretek biciklizni, nekem "csak" 400 ezer körül ér most a biciklim, de nincs szükségem 1 milliósra, mert nem vagyok versenyző, a képességeimnek és az igényeimnek tökéletesen megfelel ez a konfig amim most van. Nem flexelek vele, szarok rá. Nekem örömet okoz.


Ugyanígy az én lassan 27 éves, de tényleg nagyon szép állapotú 3-as BMW-m is nekem örömet okoz, mert hobbiból szerelgetem, mert a vezetési élmény amit nyújt az nekem tökéletes, mert pisis korom óta szerettem volna egy ilyen autót, amikor még új volt. Szerintem most olyan 2,5-3 millióért lehetne eladni, tehát autóhoz mérten nincs nagy értéke. Nekem viszont van. És a hülyegyerekeknek, akik a lerohadt Golfokkal és egyebekkel nyomulnak, szintén fontos az a kotla autó, mert az az ő életük. Nem fognak azért leszokni róla, mert te mr. 1 milliós bicikli nem kedveled az ő hobbijukat. Csak a saját idegrendszeredet és a szádat téped ha foglalkozol velük, így az okos enged, szamár szenved alapon valójában ők nyertek, nem te.

2022. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!