Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Irgalmatlanul félek a vezetést...

Irgalmatlanul félek a vezetéstől, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Ne vezess. :)


Mindenkinek jobb lesz úgy. :)

2022. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Vezetni. :D
2022. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha "irgalmatlanul" félsz akkor előbb rendbe kéne tenni a lelki dolgokat máskülönben semmi értelme nem lesz.
2022. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Én is nagyon féltem eleinte, de annyira sosem, hogy bepánikoljak, és, hogy ne tudjak reagálni a helyzetre. Az, hogy van-e értelme vezetni, attól függ mi az amitől félsz. Én ilyenektől féltem, hogy eltévedek, vagy ledudálnak mert lassabb vagyok, vagy nem tudok beparkolni.
2022. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
80%
Én is félek, ezért nem tanultam meg vezetni. Még a kerékpárral is ha balra szeretnék fordulni, inkább leszállok a gyalogjárónál és áttolom az úton. Azt hiszem ez a fóbia attól alakulhatott ki bennem, hogy öt éves koromban elütött egy autó, sokáig kórházban is voltam. Tudom, hogy nevetségesnek tűnik másoknak, de ez van....
2022. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért félsz? Nem mindegy, hogy rutintalan vagy, aki fél vagy inkább izgul mert még nem sokat vezetett. Vagy összekakálod magad a gondolattól is.
2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 krwkco ***** válasza:
100%

"Irgalmatlanul félek a vezetéstől, mit lehet tenni ellene?"

Ez attól függ: Most tanulsz vezetni vagy már van jogosítványod és saját autód?

2022. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem fejted ki, vezettél-e már, ha igen, mit és mennyit, jogsid van-e, miben nyilvánul meg ez a félelem stb. nagyon nem tudunk erre a kérdésre válaszolni...
2022. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van jogosítványom, természetesen vezettem már, viszont abba kellett hagynom egy jó pár évre, szinte a vizsga után, röviden: nincs rutinom.
2022. szept. 26. 20:39
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor nem félni kell, hanem gyakorolni. Na meg ha jogsid van, de nincs rutinod, azt úgy mondjuk, hogy nem tudsz vezetni, van egy engedélyed, hogy megtanulj. Apu meg az anyósülésre, aztán uccu neki. Úgy nagyon kevesen tanulnak meg NORMÁLISAN közlekedni, hogy kezdő vezetőként EGYEDÜL vezetnek. Azért kezdő a jogsi 2 évig. Feltételezik, hogy 2 évig a környezeted nem hagy egyedül.
2022. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!