Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok javasolni ingyenes...

Tudnátok javasolni ingyenes Budapesti mélygarázsokat fotózás helyszínének?

Figyelt kérdés
Elég ha csak 1 órára bemehetnénk, egy robogóról szeretnék egy fotósorozatot. Olyan helyet keresek ahová ingyen be lehet menni, és valami ütős hátteret tud szolgáltatni.
2022. okt. 3. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Áruházaknak van ilyen mélygarázsa, meg tetőtéri. Pl. Árkád, Ikea, Pólus Center stb. De hogy a fotózás mennyire eltűrt, azt nem tudom.
2022. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Asia center.
2022. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a garázsok "közforgalom céljára megnyitott magánterület"-nek számítanak, engedély kell a fotózáshoz a tulajdonostól.
2022. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem őrzött parkoló, akkor nem hiszem, hogy nagyon problémáznának ilyen helyeken a fotózás miatt. Én is szoktam bolti/áruházi parkolókban járműveket fotózni, még sose szólt érte senki.

Egyébként én nem mélygarázsban próbálkoznék, hanem kint a szabadban, az ilyen garázsokban sötét van, rosszak a fényviszonyok, van milyen háttérből válogatni, stb. Ehhez képest ilyen garázsban max a fal, vagy 1-2 oszlop lehet a háttér.

2022. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: Nyilván pont ez az "industrial" (direkt idézőjelben) kell neki.

De ha nincs egy liter benzin ára fotózásra, akkor mindegy is. El kell tolni a legközelebbi híd alá és lő a pillérek előtt pár képet

2022. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mélygarázsban valóban kevés a fény, állvány nélkül neki se állj, semmi értelme.
2022. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mélygarázsok kivétel nélkül gyengén megvilágított, alacsony plafonos betonplaccok. Ha "ütős" képeket akarsz, akkor oda qrva jó moci kell, mert a háttér nagyon gyenge lesz.
2022. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván viszek magammal állványt illetve lámpákat erre a célra, a felszereléssel nem lenne gond.
2022. okt. 4. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem csak van pénzed egy fényképezésre érdemes motorra, de még profi felszerelésre, sőt egy második emberre és járműre is, aki/ami elviszi a cuccokat a fotózásra. De tényleg nincs 300 Ft-od a parkolódíjra?
2022. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!