Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy teljesen kezdő hogyan és...

Egy teljesen kezdő hogyan és honnan tanuljon az autókról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta érdekelnek az autók, de mikor komolyabban is beleástam magam, mindig arra jöttem rá, hogy bárki bármilyen konyhanyelven akarja elmagyarázni ezt vagy azt az autókról, csak a kötőszavakat értem. Ezért az interneten is teljesen el vagyok veszve, fogalmam sincs, milyen oldalakról, youtube csatornákról, könyvekből tanuljak az autókról, de úgy döntöttem, belevágok. Szó szerint a lehető legkezdőbb vagyok a témában, és olyan oldalakra lennék kíváncsi, illetve minden platformon elérhető tudásra, ami a legalapabb dolgoktól építi fel az autókról való tudást. Próbáltam hasonlóan megfogalmazni a googlenek, mint pl autókról kezdőknek, stb, de már ezeket az oldalakat feldobva sem tudom, hogy mit olvastam, mert olyan összetett és tömény dolgokat magyaráznak. Segítsetek kérlek :D



2022. okt. 3. 20:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2022. okt. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!