Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy ezek pontosan mi ez a két cső, amiket a képen bekarikáztam? Teljesen kezdő vagyok, úgyhogy egyáltalán nem értek még a kocsikhoz. Ez egy Golf 3

Figyelt kérdés

#autó #Golf III #motor részei
2019. jan. 17. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. jan. 17. 21:18
 2/6 A kérdező kommentje:
a linkből a kepfeltoltes előtt és után a (pont) részt írjatok át .-ra
2019. jan. 17. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok a légszűrőháznak a szívócsövei. A kék a hideg levegőt, a zöld a meleget szívja a kipufogócsonkról.
2019. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahol találkozik a két cső, ott van benne egy automata szabályzószelep és a levegő hőmérsékletének függvényében vagy a hideg, vagy a meleg levegő útját nyitja meg. Téli-nyári üzemmód.
2019. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az hogy szabályozza? Mert szét szedtem és sehol nem találok benne elektronikát. Egy rúd van benne körülötte egy rugóval, a végén pedig a kis műanyag lappal ami jelenleg lezárja a hideg levegő csövet, de én ezt a rudat semerre sem tudom mozditani és mint mondtam egy kábelt sem látok sehol tehát mégis mi működteti?
2019. febr. 10. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a rúd egy hőpatron, ami a hőtágulás elvén működteti a szabályzószelepet.
2019. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!