Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy müködik robogónál a...

Hogy müködik robogónál a kormányzár?

Figyelt kérdés
Használtan vettünk egy robogót, és az eladó nem mutatta, vagy ha igen arra nem emlékszem. Az van, hogy bedugom a kulcsot, és balra el fordítom, akkor az ülés nyillik, ha jobbra vissza fordítom a kulcsot alaphelyzetben van vagyis úgy ahogy bedugtam, ha megint jobbra akkor adja rá a gyujtást. Próbálkoztam vele hogy lehet kormányzárba tenni de nem sikerült rájönni.
2022. okt. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A motor típusát évjáratát véletlenül se írd le. Majd a táltosok kitalálják.
2022. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pròbáld meg, hogy valamelyik helyzetben nem-e lehet benyomni aztán úgy elfordítani.
2022. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es válaszoló! valóban úgy kell ahogy leírtad :) még beljebb nyomtam a kulcsot és balra fordítottam, a kormányt meg elforgattam, és úgy maradt fixen
2022. okt. 19. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Kormányt tökig fordítod balra (aztán esetleg 1 centinyit mozgatni kell rajta hogy beakadjon, ha nem fordul a kulcs), aztán benyomod a kulcsot és balra. Kb. minden robogón-motoron így van, azért is van odanyomtatva szép nagy bötűkkel, hogy PUSH LOCK.
2022. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

"Kb. minden robogón-motoron így van"

Piaggion Gilerán Vespán pont nem így van, szóval ne általánosíts.

2022. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Ha szerinted ez általánosítás, kérd meg anyut, hogy mesélje el a "kb." jelentését. Vagy mondj annyi példát, ami lefedi a motorok-robogók 10-15%-át és akkor azt mondom hogy nagyon nagyzolós volt az a "kb."
2022. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Piaggio európa legnagyobb robogó konszerne. Szerinted nem teszi ki az európai robogók 15%-át? Szerintem még többet is. Szóval de. Ostobán általánosítottál.
2022. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Működik a kérdező kormányzára? Igen. Úgy, ahogy mondtam? Igen. Csak egy hülye akadékoskodik még itt a semmin? Igen.
2022. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk másként működik (Aprilia SX50), mert alapban nem lehet balra fordítani, még úgy se ha benyomom, ami kb 2mm. Úgy lehet balra fordítani, hogy benyomom, majd visszaengeden, és akkor már fordul a zár.
2022. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!