Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő injektoros naked...

Milyen kezdő injektoros naked motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

kb. 800k a keret, lehetőleg injektoros. SV 650 n-et nézegetek jelenleg, de kíváncsi vagyok hátha tudtok mást ajánlani.

Köszi


2022. okt. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az SV650-ben se mindegyik injektoros, mert egy bizonyos év alatt még karburátoros az is

[link]


Ez meg befecskendezős

[link]



Én pl Kawasaki ER6-al tanulok, az pl injektoros

[link]

2022. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom SV60-nél 2003-tól injektorosak :D Köszi a választ
2022. okt. 20. 11:19
 3/5 A kérdező kommentje:
﹡SV650
2022. okt. 20. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Er6 egy jó motor kezdőknek, a feleségemnek olyan volt az első motorja, kezes kis motor, jól lehet vele kanyarogni, és egy sport dobbal brutál hangja van
2022. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
800k-ból? Jó kérdés. Sorkettes motort pl. nem vennék ennyiért, alig drágábban van normális (elképesztő, mennyire drága egy Honda CB500 ahhoz képest, mennyivel nagyobb választék van CB600F Hornetből nem sokkal drágábban), de persze idén szállnak el az árak (infláció, meg az ellátáshiány miatt az is a használtpiacot lesi, aki újat vett volna, tehát nőtt a kereslet). Én karbis Hornetet vettem kb. ennyiért, és az esedékes nagyszerviz, meg összegyűlő apróságok javítása alaposan átlépte ezt a keretet. ABS és injektor szóba sem jöhetett vásárláskor, igaz, részben azért, mert én körlámpás motort akartam, de költségileg is durva lett volna. Én is az SV650N-t tudnám ajánlani, de alaposan nézd meg, és készülj arra, hogy a majom-banán esete fenn áll, a következő 1-2 évben potenciálisan költened kell rá.
2022. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!