Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karbis vagy injektoros használ...

Karbis vagy injektoros használt motort vennétek inkább?

Figyelt kérdés
Azonos típus, csak más évjárat. Tegyük fel, van bennük 50000 km. Én félnék injektorosat venni, mert ha az elromlik, drága lesz nagyon a javítás. Vagy ezek a mai, legfeljebb 10 éve gyártott injektorok már nem romlanak el? ( Ezt nehezen hinném. )

2014. dec. 18. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Csakhogy a jobb motorokban legalább 20 éve injektor van már csak, és köszönik, jól vannak. Ha meg veszel egy 20+ éves karburátoros gépet, és senki nem tudja majd neked beállitani a négy karburátort rendesen (sportmotorról beszélek most), akkor meglátod, hogy milyen jó a karbi.

Amúgy nem szokott baj lenni az injektorokkal, sokan azzal rontják el, hogy sz*r benzint tesznek bele, és hideg motornál nyélgázt adnak. Ha meg el is romlik, nem olyan vészes a javitása.

2014. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az injektoros, már ha nem vagy aszfaltbetyár :) Nekem az a szokásom, hogyha menni akarok motorozni, kimegyek és beindítom a motort, majd visszamegyek be és elkezdek öltözködni, a motor meg ketyeg 15-20 percet, az autóval ugyan így csinálom. Soha nem volt baja az injektornak.
2015. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!