Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kerékpárosok mellett miért...

A kerékpárosok mellett miért nem lehet kellő oldaltávot tartani?

Figyelt kérdés
Ez felelőtlenség. Nyilván amikor megvan a baj és kártérítést kell fizetni, akkor bújik az okozó. Nem lenne egyszerűbb elkerülni az ilyen eseteket?
2022. okt. 24. 19:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%

"Mert az az egy ostoba majom, aki 30-cal feltartja az egész körutat, az joggal teszi."


Igen, ő joggal teszi.


Ellenben téged semmi nem jogosít fel más életének szándékos veszélyeztetésére, ami konkrétan bűncselekmény.


Szerencsére egyre több az autós, kerékpáros kamera, így a hozzád hasonló gyökerek ellen eljárást indítanak.

2022. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
21%

"Hogyne nyernék, ha az ötvenre hangolt zöldhullámot használni tudom, akkor lehet haladni."


Nem nyersz vele, mert egy paraszt vagy aki az 50-re hangolt zöldhullám ellenére 65-70-el megy "mee hááá addig nem büntet a rendőr meg amúgy is csal a zóra"

2022. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
32%

"Igen, ő joggal teszi."

Miért is? Mert te azt mondod? A kresz ugyanis mást állít - de ez itt sajnos sokakat nem élrdekel.


"mert egy paraszt vagy aki az 50-re hangolt zöldhullám ellenére 65-70-el megy "mee hááá addig nem büntet a rendőr meg amúgy is csal a zóra"

És ha nem? Ezt így megállapítod hasraütéssel, vagy csak próbálsz személyeskedni? Nem a legjobb érvelési módszer. Nem tűnsz tőle értelmesnek.

2022. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
32%
#33 az ilyen túlönérzetes drótszamarasmajom nem szokott ilyenekkel foglalkozni hogy tények, és észérvek, az van amit ő gondol és kész, pont.
2022. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

"A kresz ugyanis mást állít - de ez itt sajnos sokakat nem élrdekel."


Másold be légyszíves azt a paragrafust, ami feljogosít önbíráskodásra, oktatásra, a közlekedés szándékos veszélyeztetésére és a többi közlekedő életének veszélyeztetésére. Várom.


"Nem tűnsz tőle értelmesnek."


Te nyilván sokkal értelmesebbnek tűnsz ;)

2022. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
na hol a link?
2022. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
72%

Én soha egy szóval nem védtem a veszélyeztetést!

Egyelőre még mindig ott tartunk, ahol az első oldalon elkezdtük: A kerékpáros jogtalanul veszi igénybe az úttestet, de te ezt nem tartod problémának, csak minden egyebet.

2022. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy miről beszélünk?


10 perce jöttem boltból, konkrétan a házunk előtti úton indultam el gyalog, keresztül az úton. Jött egy autós, elkezdett egy kerékpárost előzni az utca végén és nagy sebességgel minimum 70-80-al jött felém, lakott terület, pihenő övezet.


Láttam, hogy bár kerékpáros már sehol, az autós még mindig a szembe sávban jön felém, gyorsítottam a tempón az utolsó pillanatban mér rám is húzta a kormányt és majdnem elgázolt.


Ezek után hogy várjunk tőlük bármit?

2022. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
47%
#38 "Tőlük." Az aztán szép általánosítás egy esetből. Tőlem pl. bármit várhatsz, mert be sem hajtok a pihenő övezetekbe, ugyanis tilos.
2022. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!