Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről áh autóról?

Mit gondoltok erről áh autóról?

Figyelt kérdés

[link]


13.5 millióról kezdődik és ez a max, ami a linken szerepel… Ez E-Line és minden extrafelszereltséget bejelöltem, tartozékokat viszont nem… De a 600.000 forint kedvezményt sem és ez csak listaár. Vagyis ténylegesen azért ennél olcsóbban lehet hozzájutni.


Persze így sem olcsó, jól tudom.

De azért már Suzuki is van 21 milliós listaáron, sokat drágultak most az autók… Új autók közül azért ez messze nem a drágák köze tartozik.


Kategóriájában meg szinte teljesen egyedüli, nem nagyon lehet mihez hasonlítani…

Csak sok éves cabrio SUV-ok vannak, idei más nincs.


Nyílván megkérdőjelezhető ennek a kategóriának az értelme, de szerintem ez elve minden SUV-ra elmondható…


Ti mit gondoltok erről az autóról minőségileg és külsőleg?


Szerintetek tényleg igazi hülyegyerek autó?

Mert hallottam ilyet… Pedig szerintem pont, hogy relatíve visszafogott.


Valakihez nem illenek ezek a tipikus “üzletember szedánja” autók, viszont sport autót sem akarnak mert nem tudják kihasználni a funkcióit, meg sokszor azok szerintem még feltűnőbbek mint ez a T-Roc…


De például egy klasszikus cabrio, mondjuk egy Mazda MX5 megint csak szerintem feltűnőbb.

Persze az egy remek autó, nem állítom az ellenkezőjét…


De szerintem ez a T-Roc egy visszafogottabb fiatalnak is teljesen jó…


Ez az én véleményem, de a tiétek is érdekel!


Előre is köszi!



2022. okt. 26. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Erről az* autóról
2022. okt. 26. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:
2022. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És természetesen nem E-Line, hanem R, csak a két betű egymás mellett van és most szokatlanul kicsi telefonról írtam.
2022. okt. 26. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:

#2.


Ez nem én voltam…


Már korábban is tettek be ide ilyen linkeket, hónapokkal ezelőtt is.

2022. okt. 26. 20:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésre tudsz válaszolni?
2022. okt. 26. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ízléstelen vicc ennyiért!Legalább motor lenne benne de még az se
2022. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy ennyi pénzért nem ilyet vennék, de ha neked tetszik és van rá, akkor vedd csak meg.
2022. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit lehetne rá mondani. Értelmezhetetlen gyakorlatilag az egész autó. Minőségileg nyilván a jól megszokott VAG, károgóknak sz/r, a piacnak bizonyított.

Én nem hülyegyerekautónak mondanám, hanem inkább azt a feelinget akarja visszahozni, amit régen a Ford Bronco, szerencsétlenebb helyeken az UAZ adott. Nyitott buliautó az állandó jóidőnek. Magas, átlagtól jobb terepjáró képességekkel, le lehet vinni vele a szöfrdeszkát a partra.

2022. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy ronda, még túlárazott is.

Ha megnyerném az ötöslottón a főnyereményt, akkor sem vásárolnék ilyen autót.

2022. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!