Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó? Szerinted?

Első autó? Szerinted?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ez nem az első ilyen kérdés úgyhogy előre is elnézést kérek, de nem igazán találtam a válaszok között megfelelőt. Tehát lassan meg lesz a jogosítványom és szeretnék venni egy használt és ha lehet még egy jó ideig működő autót maximum 150-200 ezres határig (az sem baj ha olcsóbb :), sajnos több pénzem nincs rá, de nem is vágyom full extrás autóra. Elsősorban márkákra lennék kiváncsi, köszönöm!
2010. szept. 28. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami utolsó szériás E Kadett, vagy egy nagyon lepusztított F Astra. Golf II 1.3 ez is 90-es körül, Renault 19...

De am hasznaltauton elég szépen letudod szűkíteni a megfelelő autókra a találatokat.

2010. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem suzuki volt,vagyis még mindig az 16 éves.kb 6 éve van meg.Soha semmi baja nem volt,2 évente műszaki.Most volt augusztusban 38,000-ba került,műszaki,karosszériás és a vizsga.A szerelő mondta,hogy ha mindenkinek suzukija lenne nem lenne munkája.Szóval "igénytelen"kisautó.
2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
swift,kb 100-200e-FT vannak
2010. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
énis suzukiban gondolkodtam, azt mondta egy szakmabeli ismerősöm, hogy olcsók az alkatrészek hozzá és viszonylag bírja, de nem vagyok benne biztos hogy egy 10-15-20 éves autó nem robban le az első kanyarnál
2010. szept. 28. 15:50
 5/18 anonim ***** válasza:

A suzukit nem ajánlom, mivel már a magyarok is kóklerkedtek vele (Magyar Suzuki gyár)


Vegyél daihatsu charade-ot vagy couret!

Ugyanolyan olcsó hozzá minden mint a suzukihoz, de sokkal megbízhatóbb mivel ezek mind japánban lettek még összerakva!


Az enyém egy 18 éves manuális szivatós karburátoros 980 ccm es charade.

Etanollal járok vele átalakító nélkül mióta megvettem (2 éve) mivel így is muködik, és teljesen megbízható!

185 ezer km van benne az óra szerint (ha nem több).

Eddig egyszer sem hagyott ott sehol!

2010. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja és a 3 hengeres sokkal jobb mint a 4 hengeres mert sokkal kevesebbet eszik!

18 éves létére az enyém télen eszik 6 litert városba!

2010. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehetőleg olyan régebbi típus, amiben nincsen szervó kormány, meg egyéb a vezető dolgát megkönnyítő bizb@szok.

Aki rozzantabb autón tanul, az később az újakkal jobban fog boldogulni.

2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez a Daihatsu elkezdett érdekelni, jó árban is van és tényleg sok pozitívat írnak róla, még körbe kérdezősködöm. Köszönöm!
2010. szept. 28. 21:29
 9/18 anonim válasza:
Suzukit vegyél. Kezdő autónak tökéletes, és úgymond "igénytelen". De német autók közül válassz, ha teheted.
2010. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem az első autóm egy Peugeot 205-ös volt. Nagyon tetszett 1.4-es benzines pöcre indult télen nyáron a fogyasztása is jó volt és mikor kellett és odaléptem neki nagyon gyorsult.
2010. szept. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!