Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legrosszabb autó,...

Mi volt a legrosszabb autó, aminek a tulajdonosa voltál?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
F Astra
2022. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan mire gondolsz? Rossz műszaki állapotú vagy megbízhatatlan? Mert a kettő nem feltétlenül jár 1ütt. (legalább is van rá példám)
2022. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy 16 éves Lada Samara, amit két évig használtam. A két év alatt kb. ötször kellett hozzá szerelő, és evett kb. 10 L-t 100 Km-en, hetente töltöttem utána az olajat, és mindig volt desztillált víz a csomagtartóba arra az esetre, ha éppen felforrna a hűtővíz.
2022. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es, elő a példával! Rossz állapotú, és megbízhatatlan autó is jöhet. :)
2022. nov. 1. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a legbosszantóbb egy mazda 3 volt, ami valamilyen ismeretlen okból ette a féktárcsákat. Tárcsacsere/beállítás után ezer km-el elkezdett rázni fékezéskor. És ez mindig újra előjött. Három különböző szerelőnél voltam, egynek se sikerült megoldani.
2022. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

opel kadett E 1.6 sedan


Nagyon utáltam, lomha, szar fútómű és minden 2-3 hónapban szervizbe keleltt vinni


kb 3 évig volt meg utána beültem egy kicsi suzuki swift 1.6 sedanba és ég és föld volt a különbség:D

2022. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

opel astra H 1.4

Kegyetlen rossz 3 év volt

2022. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
7es! Tényleg olyan sok baj volt vele?
2022. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

A legrosszabb a Trabant 601 volt, de imádtam. :) Egyébként soha nem hagyott ott sehol, bár csak pár évig volt meg.

A modernebb autóim közül a BMW E30 318i volt a legproblémásabb, de azt is imádtam. :D

Igazán moslék, szopóroller autóm szerencsére még nem volt.


Érdekes, hogy minél újabb és minél jobb állapotú autókat veszek, annál kevésbé szeretem őket. A modern autók 99%-a komfortos, biztonságos közlekedési eszköz, nem több a szememben. Az autózásról mint hobbiról letettem, így már nem bánom annyira. De néha elgondolkodok, milyen jó lenne valami régi autó, ami megint vágyat ébreszt bennem a vezetés iránt.

2022. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem volt rossz autóm, de 2 sógornak is volt bmw, na azokkal aztán mindíg volt baj, míg elnem adták.
2022. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!