Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a kötelező biztosítás?

Mennyi a kötelező biztosítás?

Figyelt kérdés

Üdv! Ismerősöm friss jogosítvánnyal rendelkezik, A00-ás biztosításra körülbelül mennyi lenne a negyedéves díj, 1.4-es autóra, 75 lóerővel?

Köszönöm előre is!



2022. nov. 11. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Kalkulátor megmondja kb. 25ezer negyedévre
2022. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kerestem kalkulátort, de sehol nem tudtam úgy kiszámolni, hogy ne kelljen egy csomó privát adatot megadni
2022. nov. 11. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mert a privát adatokból számolja ki a pontos összeget a kalkulátor. Inkább legyen szülők nevén, nagyon sokat tud ezzel spórolni és semmi hátránya nincs belőle, max. annyi, hogy majd ha vesz magának autót később, akkor 0-ról kezdi a bónusz-maluszt. 30 ezer forint körüli lesz egy negyedévre ha saját névre írja, de jobban jár évessel, és pl. attól is függ, hogy hol lakik.
2022. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
kb 80 ezer
2022. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

már az éves 80 ezer nem a negyedéves


bocs:)

2022. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen privát adatot beírhatsz, ami a szamításhoz kell. A kalkulátorok használata nem jár semmilyen kötelezettséggel, az adatokat nem használják fel semmire. Amíg nem kattintasz a "megkötöm" gombra, semmi nem történik.

Emellett full anonim, hiszen mégcsak nevet sem kérdez.

2022. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja, nekem hiába nincs egy balesetme sem BUDAPEST belvárosban élek és azt feltételezi MINDEN biztosító hogy ezért valószinüleg lesz koccanásom.....és kva sokat fizetek, dögöljön meg az összes ingyen élő biztosító cég. Vidéken fillérekből kijön az éves díj.
2022. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 120 ezer volt az első biztosításom, éves befizetéssel, átutalással. Szülők nem akarták a nevükre venni az autómat, amit valahol megértek.


1.4-es, benzines, 60 lóerős F Astráról beszélünk. 22 éves srác vagyok, budapesti. Januárban lesz 2 éve nálam, 82 ezer forintos volt a legolcsóbb ajánlat. Idén 105 ezer forintot fizettem biztosításra.

Irreálisan soknak tartom, de hát budapesti vagyok, fiatal is, fiú is, a kocsi meg kell, úgyhogy evvan'. 2018 áprilisa óta van jogsim, azóta rendszeresen vezetek.


22F

2022. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg sok, nekem magyar posta zrt. van 80 000 ft lett végül az éves díjam a00 belépőként, csekken fizetek készpénzben semmi bankolás.

De a 80 is kva sok mert nem csinálok SOHA balesetet.

2022. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Nekem mondod? És akkor nekem belépőként 45 ezerrel több volt, mint amennyiről most ajánlatot kaptam...

2022. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!